Pierwsza edycja Bordeaux Premier Padel P2 rozpoczyna się za 10 dni. Pomimo kontrowersji wokół wydarzeń w Ameryce Południowej i niezadowolenie części graczy którzy czują, że nie są traktowani wystarczająco dobrze, bez uwzględnienia problemów strukturalnych, pierwszy francuski etap w 2024 r. obiegu zawodowego zapowiada się wyjątkowo i będzie stanowić wzór do naśladowania.

Rzeczywiście, w przeciwieństwie do niektórych etapów, na których kwalifikacje czasami rozgrywane są daleko od wioski zawodów, co sprawia, że ​​doświadczenie profesjonalnego gracza jest mniej przyjemne, jedno jest pewne dla Bordeaux: wszyscy gracze będą grać w tym samym miejscu.

Specyfika tego turnieju polega na tym, że w sumie cztery tory padel za wydarzenie zostanie podniesiona składka dla wszystkich graczy, od kwalifikacji po losowanie główne. Co więcej: nawet amatorzy będą mogli przetestować ten słynny tor. padel turnieju w Bordeaux Premier Padel P2!

NOWOŚĆ PADEL ARENA Bordeaux Premier Padel 2024

To nie przypadek, że Jérémy Scatena, prezes 100%Padel, został wybrany przez organizatorów w celu zapewnienia sprawnego przebiegu turnieju.

Wszystko po to, aby profesjonaliści grali w jak najlepszych warunkach. Organizatorom zależy na tym, aby wszyscy gracze byli traktowani jednakowo. To oczywiście bardzo dobrze wpływa na turniej i jego wizerunek. Ten etap już zapowiada się bardzo pięknie dzięki planowanemu wyposażeniu i arenie godnej największych zawodów padel”, deklaruje wielokrotny mistrz Francji padel.

Spotkanie odbywa się: Start zawodów w niedzielę 9 czerwca 2024!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.