Mieszkańcy Bordeaux, którzy niecierpliwie czekali na 11 października, aby móc wznowić padel w pomieszczeniach będzie rozczarowany, ponieważ ograniczenia są w Gironde, ale nadal w metropolii Bordeaux... Prefekt Fabienne Buccio ogłosił to dzisiaj na France Bleu.

To znaczy, że Duży Padel Bordeaux Merignac et 4Padel bordeaux pozostają na razie zamknięte. W tym niezbyt sprzyjającym zabawie na świeżym powietrzu okresie Bordelais nadal będzie w stanie uderzać piłkę ciepło MB Padel Sainte-Eulalie et Padel Dotknij La Teste peuvent ponownie otwarte w tę niedzielę.

Jest to oczywiście plik ciężki cios dla klubów metropolii Bordeaux którzy jeszcze nie wiedzą, kiedy będą mogli ponownie otworzyć. Według Benoît Elleboode, nowego dyrektora generalnego ARS Nouvelle-Aquitaine „W Gironde jest stabilizacja wskaźników, ale nie jest to poprawa".

Alors, że Clermont-Ferrand i Dijon stają się bardziej czujni, mówimy, że ośrodki padel prywatni nadal będą musieli spędzić ciężki okres w wielu francuskich miastach ... Chyba że FFT nie wygrywa walki z decyzjami prefektów.

 

Źródło: France Bleu

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !