Si nie wszystkie nowe pary są przekonane na WPT Albacete Challenger, oto coś, co robi wrażenie: to między Uri Botello i Javi Leal!

Po zdominowaniu w dwóch setach, zawsze twardy Mario Del Castillo i Antonio Luque (6/1-7/6), Javi Leal i Uri Botello stworzyli niespodziankę w ten czwartek! Rzeczywiście, w przeciwieństwie do Miguela Lampertiego i Jona Sanza, zwycięzcy Getafe Challenger, Uri i Javi, po dobrej walce mieli do wygrania bardzo ważny mecz: 3/6 7/6 6/3.

Pierwsze referencyjne zwycięstwo tego duetu, o którym należy nadal mówić. Rzeczywiście, między talentem i mocą Javi Leala, najbardziej utalentowanego gracza swojego pokolenia, a nauką Uri Botello, który trzy lata z rzędu brał udział w Master Final, mamy parę inteligentnie skonstruowaną i trudną do manewrowania.

Jutro obaj gracze zmierzą się z Lucasem Campagnolo i Javim Garrido w ćwierćfinale, co stanowi niesamowitą parę!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !