Padel Marsylia zorganizowała swój pierwszy duży turniej w ostatni weekend padel P250 w erze FFT.

Para FERRANDEZ / BOULADE wygrywa po przejściu kilku piłek porażki na pół. Wróć do tego pięknego turnieju

Padel Marsylia to przede wszystkim wyjątkowe ustawienie, w którym padel rośnie z dużą prędkością. Do tego stopnia, że ​​Padel Marsylia mógł zaoferować 2 dodatkową ziemię przed wakacjami. Sprawa do naśladowania.

Wracając do turnieju, Open de Padel Marsylia powitała tym samym 8 drużyn z pierwszej setki francuskich, w tym trzecią na mistrzostwach Francji padel 2015 Boulade / Ferrandez, para Grenoble ColasRoy / Perilhon i para Palavas (Montpellier) Darnal / Planchais.

W półfinale był to raczej finał przed godziną, ponieważ mieliśmy prawo do wybuchowego Boulade / Ferrandez przeciwko Barrot / Lara Salines. Wspaniała część. Oczywiście strategia była jasna dla 100% francuskiej pary, robiąc wszystko, aby uniknąć Hiszpana. Dlatego biedny Mathieu Barrot grał przez prawie 2 godziny przeciwko dwóm francuskim czołom. To było trochę za dużo do zniesienia, nawet jeśli para Barrot / Lara Salines nie zaszła daleko, ponieważ gra zakończyła się świetnym tie-breakiem. Ostateczne zwycięstwo francuskiej pary na wynik 2/6 4/4 6/10.

W finale, mimo zmęczenia tą wielką połową, Boulade / Ferrandez zdołał pokonać w 2 setach (6/1 6/4) weteranów Launo / Leandri.

Boulade / Ferrandez potwierdza ich nowe stowarzyszenie i jest już bardzo źle ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.