W zeszły weekend Padel Marsylia zaoferował swój pierwszy duży turniej padel P250 w erze FFT.

Para FERRANDEZ / BOULADE wygrywa po przejściu kilku piłek porażki na pół. Wróć do tego pięknego turnieju

Padel Marsylia to przede wszystkim wyjątkowe ustawienie, w którym padel rośnie z dużą prędkością. Do tego stopnia, że ​​Padel Marsylia mógł zaoferować 2 dodatkową ziemię przed wakacjami. Sprawa do naśladowania.

Aby powrócić do turnieju, Padel Marseille Open gościł drużyny 8 w najlepszych francuskich 100, w tym 3e na francuskich mistrzostwach Padel 2015 Boulade / Ferrandez, pary Grenoble ColasRoy / Perilhon i pary Palavas (Montpellier) Darnal / Planchais.

W półfinale był to raczej finał przed godziną, ponieważ mieliśmy prawo do wybuchowej Boulade / Ferrandez przeciwko Barrotowi / Lara Salines. Piękna część. Oczywiście strategia była jasna dla pary 100% francuskiej, aby zrobić wszystko, aby uniknąć hiszpańskiego. Biedny Mathieu Barrot grał przez prawie 2 godzin przeciwko francuskim topom 2. To było trochę za dużo do zniesienia, chociaż para Barrot / Lara Salines nie posunęła się daleko, ponieważ gra zakończyła się świetnym rozstrzygnięciem. Ostateczne zwycięstwo francuskiej pary w wynikach 6 / 4 4 / 6 10 / 8.

W finale, pomimo zmęczenia tej dużej połowy, Boulade / Ferrandez zdołał pokonać w zestawach 2 (6 / 1 6 / 4) weterani Launo / Leandri.

Boulade / Ferrandez potwierdza ich nowe stowarzyszenie i jest już bardzo źle ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.