Wysoki koszt budowy działki o powierzchni padel i procedury biurokratyczne zrobić kraj z 83 miliony mieszkańców obecnie ma tylko sto partii padel.

Uciążliwe procedury administracyjne

Na przestrzeni dziejów naród germański charakteryzował się duchem rywalizacji i sprawnością sportową. Wśród jego mistrzów są nazwiska, które naznaczyły świat sportu, takie jak: Boris Becker, Michael Schumacher, Franz Beckenbauer ... Niestety stwierdzamy, że w padel, rozwój Niemiec nie jest na tym samym poziomie, co w innych krajach europejskich, takich jak: Hiszpania, Włochy, Portugalia i Francja.

Budowa działki o powierzchni padel musi przede wszystkim zagwarantować użytkownikom dwie rzeczy: komfort i bezpieczeństwo. W Niemczech, aby uzyskać pozwolenie na budowę działki o padel, konieczne jest zapewnienie bardziej „odpornej” konstrukcji, ponieważ szkło hartowane musi mieć grubość od 4 do 6 milimetrów, czyli dwa razy więcej niż w Hiszpanii, na przykład.

"W kraju jest wiele niedogodności związanych z budową gruntu; co więcej, zawsze kończy się to wzrostem kosztów, dlatego zajęliśmy się tą działalnością, ponieważ wiemy, co zrobić, aby zrealizować projekty" Alfonso De Burutell, dyrektor The Padel Laboratorium.

Wysokie koszty i niski rozwój tego sportu przyciągają inwestorów zagranicznych

firma "The Padel Laboratorium" jest organizacją odpowiedzialną za zarządzanie i budowę Padel dla klubów, a także dystrybucję padel. Jej rada dyrektorów składa się tylko z„Hiszpanie” a jego celem jest stworzenie jak największej liczby padel.

Aby przyspieszyć ruch padel w Niemczech „The Padel Laboratorium „poszukuje inwestorów z Szwecja i Hiszpania, kraj, w którym ten sport przeżywa prawdziwy boom!

 

Santiago plazas

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.