Para Lima/Stupa zwyciężyła, tracąc tylko dwie małe partie przeciwko Blanqué/Maigret (6-1 6-1) w tej 16/XNUMX finału Greenweez Paris Premier Padel Major.

Na ich planecie. Pomimo chęci ze strony naszych Francuzów, aby nadać spotkaniu intensywność i być bardzo agresywnym, to para argentyńsko-brazylijska dyktowała tempo spotkania.

Pierwszy set był szczególnie frustrujący dla naszych Blues, ponieważ pomimo stosunkowo surowego wyniku, Bastien i Adrien będą mieli małe okazje, by trzymać się więcej. Niestety, właśnie przy tych okazjach ziarno numer 3 jeszcze bardziej podniosło swój poziom, aby usunąć wszelkie możliwe wątpliwości. W szybkim tempie Franco Stupaczuk i Pablo Lima wygrali pierwszego seta z wynikiem 6 do 1.

Maigret rozbija Blanqué Centre Court 16. Greenweez Paris Premier Padel Major

W drugiej trójce zrozumieli, że absolutnie konieczne jest, aby faworyci nie odlecieli. W przeciwieństwie do pierwszego seta, w którym musieli czekać do piątej gry, aby zdobyć pierwszą grę, tym razem z drugiej gry otworzyli licznik. Jednak ich przeciwnicy nie mieli dziś ochoty kręcić się po korcie i ukarali ich dwie partie później, przyjmując zagrywkę. I ta przerwa niestety okazała się końcem spotkania, gdyż za rozstawionym numerem 2 nie tracił już najmniejszego meczu…

Wynik końcowy: Stupa/Lima 6-1 6-1