Kto by w to uwierzył?! Po całkowitej zdominowaniu roku 2023 Paula Josemaria i Ari Sanchez niedawno spadły na drugie miejsce przez podążających za nimi w rankingu: Delfi Breę i Beę Gonzalez.

Wszystko zaczęło się jednak idealnie dla zawodników z numerem 1, którzy zwyciężyli podczas pierwszego turnieju w 2024 roku w Riyadzie. W finale w Arabii Saudyjskiej podopieczni Angela Gonzaleza w dużej mierze zdominowali swoje drugie miejsca w rankingach z wynikiem 6/3 6/2, co wydawało się prowadzić nas prosto w stronę drugiego roku wielkiej dominacji Ariego i Pauli. Zwycięstwo w Katarze w finale z Ortegą / Virsedą (co prawda bardziej skomplikowanym) potwierdziło 100% kontrolę duetu Head. Ale za tym wszystko się zmieniło...

zwycięstwo Josemarii Sancheza w Major Doha w 2024 r premier padel

Pokonani od początku w Acapulco (przez Nogueirę / Calderę) Josemaria i Sanchez poczuli, że czas odpocząć. Dlatego postanowili nie jechać do Puerto Cabello. Turniej wybrany przez Delfi i Breę, nie w najlepszej formie podczas pierwszych turniejów w roku, aby całkowicie rozpocząć sezon!

Po zwycięstwie w Wenezueli podopieczni Jorge Martineza w końcu nabrali pewności siebie. Za nimi zwyciężyli w Belgii, a następnie w ten weekend w Sewilli, oferując sobie luksus zmiażdżenia przed nimi ranking Wreszcie. Dzięki temu prawdziwemu przebudzeniu para w 100% Bullpadel, który ma na swoim koncie trzy tytuły z rzędu, stanie się duetem odnoszącym największe sukcesy w 2024 roku.

Brea Gonzalez 16x9

Ari i Paula, którzy rozpoczęli rok z dwoma tytułami, nie byli w stanie w tym sezonie zdobyć kolejnego trofeum. Od powrotu z przerwy numer 1 nie osiągnął jeszcze najlepszej formy. Choć nadal udało im się dotrzeć do półfinału i finału, a wyniki zachwycą wielu graczy, Hiszpanie wydają się nieco w tyle. Wrażenie to potwierdza ciężka porażka w finale w Andaluzji…

Czy przerwa przed rozpoczęciem trasy po Ameryce Południowej będzie dobra dla tych, którzy wspólnie ścigają się po 30. tytuł? Początek reakcji za dziesięć dni w Paragwaju!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !