Ten finał w Argentynie jest wyjątkowy dla pary Brea/Gonzalez. Jeśli się powiedzie, dołączy do jednej z najsłynniejszych par na zawodowym torze, która wzięła udział przeszedł na emeryturę w sierpniu ubiegłego roku: siostry Alayeto.

Brea/Gonzalez: piąte zwycięstwo z rzędu, aby dołączyć do sióstr Alayeto

Jeśli Brea/Gonzalez wygra turniej, będzie to piąte z rzędu zwycięstwo na zawodowym ringu. Coś takiego nie zdarzyło się od 5 roku w przypadku sióstr Alayeto. W tym czasie wygrali 2016 turniejów z rzędu (La Coruna, Barcelona, ​​​​Valladolid, Mijas, Alicante, Sewilla, Andora).

Nawet parom Salazar/Triay czy Josemaria/Sanchez nie udało się zdobyć 5 tytułów z rzędu.

Choć Triay i Salazar w 2021 roku wygrali Sardynię, Barcelonę, Lugo, Minorkę i Kordobę, w międzyczasie dwóch pretendentów wygrali Araujo/Nogueira i Castello/Collombon, choć to nie to samo… C To był mały warto wspomnieć i powrócić w szczególności do zwycięstwa Castello/Collombon..

Do finału!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.