Otwarcie sprzedaży biletów od tego piątku, 18 lutego o godzinie 16:3 na XNUMX. imprezę sportową w Belgii. 1er Bruksela Padel Open zgromadzi najlepszych graczy na świecie padel, od 3 do 8 maja 2022 r., w wyjątkowej scenerii Gare Maritime de Tour&Taxis w Brukseli.  

Nicolas Lhoist, dyrektor generalny Brukseli Padel Otwarty:

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc potwierdzić, że bilety na to wspaniałe Open są teraz otwarte dla szerokiej publiczności. miłośnicy padel można odwiedzić www.brusselspadelopen.be po wszystkie informacje i zakup biletów już dziś od 16:XNUMX. »

Vincent Laureyssens, przewodniczący brukselskiego komitetu organizacyjnego Padel Otwarte od World Padel Tour :

„Sprzedaliśmy już ponad 12.000 XNUMX biletów w ciągu jednego tygodnia za pośrednictwem naszych ambasadorów World Padel Tour w 250 klubach w padel w Belgii i ponad 1.200 VIPów za pośrednictwem naszych sponsorów i firm. Zapraszam wszystkich do przyjścia i podziwiania najlepszych na świecie, które zaoferują niesamowity poziom gry, jakiego nigdy nie widziano w Belgii. »

Organizatorzy World Padel Tour de Bruxelles 2019, de Knokke 2021, de Bruxelles 2022-2023-2024 mają ambicję przyciągnąć 50.000 3.000 odwiedzających, 70 VIP-ów dzięki transmisji telewizyjnej z ostatnich etapów w 3 krajach, dzięki czemu zawody są trzecim belgijskim wydarzeniem sportowym.

Przypominamy: prekwalifikacje i kwalifikacje zgromadzą od 200 do 1 maja 3 roku blisko 2022 zawodników w klubie w Brukseli lub okolicach.

W ciągu tygodnia sprzedaliśmy 12.000 1 biletów naszym klubom i stowarzyszeniom. Właśnie otworzyliśmy sprzedaż biletów dla ogółu społeczeństwa.

Vincent Laureyssens

Przy finałowym stole pojawią się gwiazdy padel na całym świecie, od 4 do 8 maja 2022 r., w Tour & Taxis w 2 miejscach. Aby dodać pikanterii temu Open i belgijskiej publiczności, najlepszym belgijskim graczom w losowaniu finałowym zostaną przyznane 2 „dzikie karty”. Będzie to pierwszy na świecie 4 Belgów w ostatnim losowaniu World Padel Tour.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.