Bullpadel właśnie poinformował o wprowadzeniu na rynek jednej ze swoich nowości na ten rok: nowego buta Hack hybrydowa mucha Wydanie z 2022 r.

Ta para to po prostu sygnowany model jednego z najlepszych hiszpańskich graczy, Paquito Navaro.

Andaluzyjczyk ponownie wybrał w tym roku ten model, który zapewnia mu komfort, którego potrzebuje, aby jak najlepiej wyrazić swój talent na torze.

La Hack hybrydowa mucha przeznaczony jest dla profesjonalnych lub zaawansowanych graczy, którzy poszukują lekkiego i elastycznego buta umożliwiającego szybkie ruchy i gwarantującego doskonałą równowagę.

Ponadto został zaprojektowany z tkaniny typu KNIT, na delikatniejszym podłożu, ale nadal obiecuje równie dużą odporność.

Jest wyposażony w technologię THERMO FIT i podeszwę ORTHOLITE, aby zapewnić maksymalny komfort.

 

bullpadell-Hack-buty 2022

 

Model ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: dość uniwersalnej i stosunkowo dyskretnej mieszance czerni i zieleni oraz nieco bardziej krzykliwej wersji biało-niebieskiej.

Dla fanów marki nie wahaj się rzucić okiem całą kolekcję.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.