W tym tygodniu Premier Padel ogłosił podpisanie umowy z Bullpadel. Umowa najmu zostanie przedłużona na dwa lata.

Obieg międzynarodowy w dalszym ciągu przyciąga nowych partnerów. Po Wilsonie, przyszła kolej na hiszpańskiego giganta, który zostaje oficjalnym dostawcą Premier Padel !

Zgodnie z komunikatem prasowym iberyjska firma będzie dostarczać oficjalne produkty i rakiety toru do końca sezonu 2026. Dla fanów przygotowywane są dwie kolekcje: jedna markowa „. Premier Padel » oraz kolejny specjalnie poświęcony Finałowi Master w Barcelonie (18-22 grudnia 2024). Znajdą się wśród nich odzież, rakiety, buty, torby i akcesoria.

Nowe funkcje zostaną ujawnione w „najbliższych tygodniach” i wówczas będą dostępne na stronie internetowej. Bullpadel lub od jego sprzedawców.

Reakcja Roba Mitchella, dyrektora handlowego ds Premier Padel :

„Ta współpraca nie dotyczy tylko odzieży, ale stworzenia ekscytującego sposobu interakcji dla graczy i fanów Premier Padel. Bullpadel jest znana na całym świecie ze swojej elegancji, jakości i innowacyjności w dziedzinie padel. Rozwój tej wyjątkowej współpracy przyniesie nowe doświadczenia fanom Premier Padel i będzie wspierać naszą wspólną ambicję zwiększenia widoczności toru i stworzenia głębszej więzi z fanami padel całego świata”.

Reakcja Alfredo Peñalvera, dyrektora generalnego Bullpadel :

„Jesteśmy zachwyceni współpracą przy najważniejszej rundzie padel na świecie. To pokazuje nasze ciągłe zaangażowanie w rozwój i promocję tego ekscytującego sportu. Nie możemy się doczekać współpracy na bezprecedensowym poziomie i zapewniania wyjątkowych wrażeń zarówno graczom, jak i fanom.”

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.