Widzieliśmy Paquito Navarro świętuje swój wieczór kawalerski na ulicach Brukseli. Jeśli Andaluzyjczyk zmieni status, stając się żonatym mężczyzną, nie zmieni dostawcy sprzętu!

To była wiadomość, na którą czekaliśmy. Po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu Odnowienie kontraktu nr 1 z Alejandrą Salazarem na świecie, Bullpadel teraz ogłasza, że ​​kontynuuje również z Paquito Navarro.

Historia miłosna, która trwa od 2016 roku i która się nie skończy!

„Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić, że nadal będę częścią Bullpadel na następne lata. Dziękuję bardzo, że zawsze mnie wspierasz”, napisał Paquito na swoim koncie na Instagramie.

"Paquito Navarro nadal będzie częścią zespołu Bullpadel. Posiadanie hiszpańskiego gracza z największą liczbą tytułów WPT w naszym zespole napawa nas dumą. Po dołączeniu do naszych ścieżek w 2016 roku będziemy dalej się razem rozwijać.” kontynuował markę w swoich sieciach społecznościowych.

W wieku 33 lat Paquito Navarro ma jeszcze kilka bardzo dobrych lat padel przed nim, a to z jego Bullpadel Zhakuj, że będzie nadal wysyłał supermocne ciosy.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !