Marka je ma ujawniony na jego koncie na Instagramie, odkryj nowy pałac Bullpadel 2022: Hack 03, Vertex 03, Vertex 03 W i Flow!

03 Hack

Bullpadel HAKUJ 03 22

 

Nowy Hack 03 to pala w kształcie diamentu, bardzo potężny, ale nie pozbawiony kontroli. Używany przez Paquito Navarro, jest przeznaczony dla profesjonalnych lub zaawansowanych graczy.

Rama wykonana jest z CarbonTube, natomiast po bokach znajdziemy nowy Tricarbon. Wewnątrz znajduje się guma MultiEva, która zapewni moc w ataku i kontrolę w obronie. To, co przemawia do tej nowej rakiety, to zupełnie nowy mostek i obecność Kanał reakcji powietrznej. Dzięki temu, Bullpadel obiecuje, że palacz będzie łatwiejszy w zarządzaniu, ale także 25% potężniejszy niż Hack 02!

Uważamy również, że zaawansowane technologie marki, takie jak Vibradrive i uchwyt Hesacore, zapewniają bardzo dobre pochłanianie drgań. Obecna jest również rama Metalshield, która pozwala wybrać równowagę swojego pala dzięki płytom CustomWeight.

Po raz kolejny Hack powinien być jednym z najpopularniejszych pala na rynku!

Vertex 03

 

Bullpadel WIERZCH 03 22

Podpisany przez Federico Chingotto i Juana Tello, nowy Bullpadel Vertex 03 obiecuje być zarówno mocny, jak i lekki, w szczególności dzięki swojemu systemowi Kanał reakcji powietrznej i boczne kanały nerwowe. Podobnie jak w Hack, znajdziemy kluczowe technologie marki: Nerve, Metalshield, CustomWeight, CarbonTube i MultiEva gum.

Po bokach karbon Xtend Carbon 12K, zwieńczony chropowatą powierzchnią Topspin, która pozwoli Ci połączyć prędkość i rotację piłki. Kumpel, który może pasować wielu graczom, niezależnie od tego, czy grają na lewo, czy na prawo, dowód Tello i Chingotto, którzy tak naprawdę nie mają tego samego stylu gry, będą z niego korzystać!

Wierzchołek 03 W.

Bullpadel WIERZCH 03 W 22

 

Jak zawsze nie zapominamy o dziewczynach w Bullpadel, a Vertex 03 W Delfi Brea powinien spodobać się tym, którzy lubią ofensywę. Dzięki romboidalnemu kształtowi jest zorientowana na moc, ale zapewnia większy komfort dzięki połączeniu pianki MultiEva / Fibrix na twarzach.

Tutaj ponownie obecne są technologie marki, znajdziemy Vibradrive do pochłaniania wibracji, kanały nerwowe i kanał Air React dla większej zwrotności i prędkości oraz ramę CarbonTube. Szorstka powierzchnia Topspin zapewni Ci większą wydajność podczas ujęć z efektem.

Przepływ

Bullpadel PRZEPŁYW 22

 

Kończymy na wersji 2022 Flow, hybrydowej pala, która oferuje doskonały kompromis między mocą a kontrolą. Zachwyci zaawansowanych lub profesjonalnych graczy, którzy chcą maksymalnej wszechstronności.

Podobnie jak Vertex 03 W, jest wyposażony w kombinację MultiEva / Fibrix, która gwarantuje moc, komfort i kontrolę. Nowy mostek Flow Force jest obecny, podobnie jak chropowata powierzchnia 3D Grain, aby zmaksymalizować rotację. Istnieją również technologie Vibradrive i CarbonTube.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !