Bullpadel : nowy Hack 03, Vertex 03 i Flow 2022

Odkryj nowy pala Bullpadel 2022: Hack 03, Vertex 03, Vertex 03 W i Flow!

03 Hack

 

Nowy Hack 03 to pala w kształcie diamentu, bardzo potężny, ale nie pozbawiony kontroli. Używany przez Paquito Navarro, jest przeznaczony dla profesjonalnych lub zaawansowanych graczy.

Rama wykonana jest z CarbonTube, natomiast po bokach znajdziemy nowy Tricarbon. Wewnątrz znajduje się guma MultiEva, która zapewni moc w ataku i kontrolę w obronie. Tym, co przemawia do tej nowej rakiety, jest nowy mostek. Uważamy również, że zaawansowane technologie marki, takie jak Vibradrive i uchwyt Hesacore, zapewniają bardzo dobre pochłanianie drgań. Dostępna jest również rama Metalshield, dzięki której możesz wybrać równowagę swojego pala dzięki płytom CustomWeight.

Po raz kolejny Hack powinien być jednym z najpopularniejszych pala na rynku!

Vertex 03

 

Podpisany przez Federico Chingotto, nowy Bullpadel Vertex 03 obiecuje być zarówno mocny, jak i lekki, w szczególności dzięki swojemu systemowi Kanał reakcji powietrznej i boczne kanały nerwowe. Podobnie jak w Hack, znajdziemy kluczowe technologie marki: Nerve, Metalshield, CustomWeight, CarbonTube i MultiEva gum.

Po bokach karbon Xtend Carbon 12K, zwieńczony chropowatą powierzchnią Topspin, która pozwoli Ci połączyć prędkość i rotację piłki.

Wierzchołek 03 W.

 

Jak zawsze nie zapominamy o dziewczynach w Bullpadel, a Vertex 03 W Delfi Brea powinien spodobać się tym, którzy lubią ofensywę. Dzięki romboidalnemu kształtowi jest zorientowana na moc, ale zapewnia większy komfort dzięki połączeniu pianki MultiEva / Fibrix na twarzach.

Tutaj ponownie obecne są technologie marki, znajdziemy Vibradrive do pochłaniania wibracji, kanały nerwowe i kanał Air React dla większej zwrotności i prędkości oraz ramę CarbonTube. Szorstka powierzchnia Topspin zapewni Ci większą wydajność podczas ujęć z efektem.

Przepływ

 

Kończymy na wersji 2022 Flow, hybrydowej pala, która oferuje doskonały kompromis między mocą a kontrolą. Zachwyci zaawansowanych lub profesjonalnych graczy, którzy chcą maksymalnej wszechstronności.

Podobnie jak Vertex 03 W, jest wyposażony w kombinację MultiEva / Fibrix, która gwarantuje moc, komfort i kontrolę. Nowy mostek Flow Force jest obecny, podobnie jak chropowata powierzchnia 3D Grain, aby zmaksymalizować rotację. Istnieją również technologie Vibradrive i CarbonTube.

 

Publié par
Xan Tafernaberry