Po wykorzystaniu Brukseli jako miasta „wystawowego”The World Padel Tour przybywa do stolicy Belgii w formacie Open. Miłośnicy padel będą mogli cieszyć się najlepszymi graczami na świecie od wtorku 3 maja do niedzieli 8 maja. Zawody odbędą się w historycznej enklawie, na terenie „Tour & Taxis”.

Et Bullpadel chce być częścią tego wielkiego wydarzenia w szczególny sposób; marka prezentuje swoją ofertę nowych oficjalnych palas „Brussels Padel Otwarte 2022”. Po raz pierwszy w historii marki powstały dwa pala wyłącznie na turniej. Oprócz HACK 03 LIMITED EDITION autorstwa Paquito Navarro, w Brukseli pojawi się pierwsza rakieta damska w limitowanej edycji: FLOW WOMAN LIMITED EDITION by Alejandra Salazar.

Zhakuj 03LTD

Pala Paquito Navarro Hack03 LTD to rakieta w kształcie rombu o maksymalnej mocy i wysokiej wydajności bez utraty kontroli.

Zewnętrzny rdzeń jest wykonany z nowego łączonego włókna węglowego Tricarbon, wewnętrzny z nowej gumy MultiEva, a rama CarbonTube wykonana jest w 100% z włókna węglowego. Ma nową ramę Metalshield, która dostosowuje się do nowego systemu obciążników CustomWeight, który umożliwia modyfikowanie wyważenia rakiety zgodnie z potrzebami każdego gracza.

Posiada system Vibradrive do pochłaniania wibracji, rdzeń Hack i kanały nerwowe z boku ramy. Zawiera również innowacyjny uchwyt Hesacore, który zmniejsza stres, wibracje i ryzyko kontuzji.

Pala Hack 03 LTD zawiera nowy system Adaptia, opracowany dla rakiet z serii Pro.

Przepływ LTD

Flow LTD to lekka rakieta o hybrydowym kształcie, która zapewnia idealną równowagę między mocą a kontrolą. Należy do hiszpańskiej zawodniczki Alejandry Salazar.

Jego zewnętrzny rdzeń jest wykonany z włókien hybrydowych Fibrix i ma szorstkie, trójwymiarowe wykończenie w kształcie gwiazdy, co zapewnia większy efekt przy strzałach. Jego wewnętrzny rdzeń jest wykonany z nowej MultiEva, która składa się z 3 różnych gęstości Eva, a rama CarbonTube jest wykonana w 2% z włókna węglowego.

Zawiera ochraniacz na naklejki. Ten samoprzylepny ochraniacz jest lekki, elastyczny i wytrzymały. Posiada również system Vibradrive do pochłaniania wibracji.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.