Po raz pierwszy w historii Bullpadelmarka prezentuje kolekcję należącą do jednego ze swoich graczy: Alejandra Salazar. Światowy numer 1 stworzył linię tekstyliów z projektantami marki, która odzwierciedla jej charakter i osobowość na boisku.

To niestandardowa kolekcja kapsuł, która zawiera sygnaturę samego gracza. Projekt, który łączy w sobie najwyższej jakości tkaniny i wizerunek marki, nadając linii siłę i wydajność niezbędną do jej rozwoju.

Ta nowa kolekcja składa się z ośmiu części garderoby zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu graczom jak największego komfortu przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego i subtelnego designu. Pierwszy zestaw, kurtka ACTEA i trykot ACOLE, to idealne połączenie na najbardziej wymagające sesje treningowe.

Komplety ACODA (koszulka) i ACIAL (spódnica) dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i białym. Jeśli chodzi o nowe modele, zawodnicy będą mogli założyć sukienkę ADAMA. Ten przedmiot będzie również dostępny w kolorze czarnym i białym.

W kolekcji znajdują się również pasujące skarpetki i bransoletki. Wreszcie zaprojektowano czarną nylonową torbę z logo Alejandry.

Wszystkie ubrania zostały wykonane w technologii DRYLUM. Ten rodzaj tkaniny zatrzymuje mało płynów i szybko schnie. Pochłania wilgoć i łatwo ją transportuje na zewnątrz. Pomaga utrzymać suchość i poprawić wydajność. Działanie DRYLUM jest powiązane ze strukturą tkaniny, dzięki nylonowemu mikrofilamentowi.

Czego Alejandra Salazar szuka w kolekcji ubrań?

Bullpadel : Co inspiruje twoją kolekcję?

Alejandra Salazar : „Dla mnie ta kolekcja to synonim komfortu, świeżości, radości, eleganckich i odważnych wzorów, innych niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni. To odzwierciedlenie tego, co chciałbym przekazać na ziemi. “

B: Jak myślisz, co może przekazać publiczności?

AS : „Chciałbym, żeby utożsamiali się z moim duchem i moim sposobem na życie: wesołymi, wojowniczymi i odważnymi”.

B: Co jest dla Ciebie najważniejsze, jeśli chodzi o wybór tekstyliów do
Turniej ?

AS : „Ubrania powinny być wygodne, lekkie, abym mogła się jak najlepiej poruszać. A przede wszystkim, żeby mi odpowiadały. Chcę czuć się piękna na boisku i być zdolna do wszystkiego.

B: Co chciałeś wyrazić poprzez dobór kolorów?

AS : „Czułem, że pierwsze kolory powinny być klasyczne; czarno-biały z detalami w pastelowych pomarańczach, który jest kolejnym kolorem, który bardzo lubię. A najlepsze jest to, że dwuczęściowe zestawy można ze sobą łączyć. Możemy bawić się kolorami, aby mieć więcej strojów.

Najbardziej ekskluzywna kolekcja od jednego z najlepszych graczy na świecie. Stworzony, aby poczuć zwycięską postać Alejandry Salazar na stoku.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.