W dniach 28–29 czerwca 2024 r. obiekt Pinède w Juan-les-Pins będzie gościł wystawa padel Nie przegapić. Dla największej przyjemności gościć tam będą gwiazdy (Parker, Pirès) oraz gracze z międzynarodowego obiegu (Chingotto, Paquito, Di Nenno, Tello). Robin Haziza. Organizator BPS 06 zdradza tajemnice konkursu Padel Magazine.

Od Różowego Miasta do Miasta Aniołów

„Geneza tego turnieju jest dość prosta. W latach 2022 i 2023 byłem promotorem World Padel Tour w Tuluzie z Tonym Parkerem. Podczas tych dwóch edycji zorganizowaliśmy konkurs „All Star Padel Gra” dwudniowa z kilkoma gwiazdami, które kochają padel, jak Robert Pirès, Éric Abidal, Olivier Dacourt, Florent Sinama-Pongolle czy Cartman. Finaliści mogli rywalizować o tytuł na korcie centralnym Palais des Sports, na oczach tysięcy widzów, pomiędzy półfinałami zawodowymi! Kiedy Tuluza przegrała scenę międzynarodową, zdecydowałem się postawić na Lazurowe Wybrzeże z tą sławą Bullpadel Show 06. Łączy w sobie działanie „All Star Padel Gra” i obecność czterech najlepszych zawodników świata, którzy zostaną podzieleni na dwie drużyny. »

HPO All Star Padel Gra 2023

Refleksja prowadzona od kilku miesięcy

„Rozpoczęliśmy rozmowy dzień po przyznaniu Bordeaux P2. Chciałbym, żeby został w Tuluzie, ale musieliśmy wrócić do innego wydarzenia. Władze Alpes-Maritime natychmiast otworzyły przed nami ramiona, za co jeszcze raz im dziękuję. TO padel jest tu bardzo dobrze znany. »

Początek pięknej historii?

„Nadal mamy ambicje rozwijać ten projekt. To dopiero pierwsza edycja, ale istnieje prawdziwe wsparcie ze strony społeczności i partnerów. Chcemy rozwijać tę ideę i podpisywać ją przez kilka lat. Za granicą skontaktowały się ze mną już miasta międzynarodowe i europejskie, które chciałyby zorganizować tego typu wydarzenie. Zgłosiły się Miami, Londyn i Dubaj. »

logo Bullpadel Pokaż 06 2024

Pięciogwiazdkowy program pod słońcem Riwiery

„Zespół Tony'ego Parkera rzuci wyzwanie drużynie Roberta Pirèsa w obecności wielu innych osobistości. Odbędzie się to w ciągu dwóch wieczorów, podobnie jak mecz u siebie i na wyjeździe. Zespół, który wygra to wyzwanie, przekaże część wygranej stowarzyszeniu. „Uśmiech i dzielenie się”, która działa na rzecz chorych dzieci i której sponsorami są Didier Deschamps i Olivier Giroud, dwaj fani padel. Odbędą się starcia w trzech kategoriach: artyści, legendy i galaktyki. »

Program Byka Padel pokaż 06

„W pierwszych dwóch częściach będzie mnóstwo rozrywki: muzyka, taniec, kamera z pocałunkami itp. Na miejscu będzie obecnych dwóch animatorów, którzy zapewnią rozrywkę publiczności, tak jak José The Best, który zaoferuje konkurs mycia okien! To będzie prawdziwie amerykański show. Następnie około 21:30 widzowie wezmą udział w ekskluzywnej wystawie Paquito Navarro, Martina Di Nenno, Fede Chingotto i Juana Tello. Cała ta organizacja zostanie powtórzona następnego dnia i wybierzemy wielkich zwycięzców. »

Spektakl przeznaczony dla szerokiej publiczności

„Ten program jest skierowany głównie do ogółu społeczeństwa: dzieci, kobiet, ludzi, którzy trochę o tym wiedzą padel. To sposób na poznanie tego sportu w inny sposób i za przystępną cenę. (od 19 € do 49 €, przyp. red.). Wieczory zaczniemy około 18:23 i zakończymy około XNUMX:XNUMX, aby cieszyć się tym magicznym miejscem z widokiem na morze.

Jeden człowiek, trzy różne role

„Będę szwajcarskim scyzorykiem: organizatorem, promotorem i producentem. Dzięki temu wydarzenie będzie transmitowane w 80 różnych krajach Padel Time TV, ale także we Francji TV Monaco za pośrednictwem MyCanal, Orange, SFR,… Może przejmę rakietę na czas wymiany, ale w przeciwnym razie nie będzie mnie na boisku. Priorytetem jest kontakt ze wszystkimi graczami. »

Oficjalny pokaz plakatów 06

Bullpadel, główny partner programu

« Bullpadel będzie ważnym i uprzywilejowanym graczem tego wydarzenia. Jako jedyni oferują czterech zawodników z aktualnej dziesiątki! Wszystko to jest efektem doskonałej współpracy z francuskimi i międzynarodowymi zespołami marki. Moglibyśmy mieć nawet zawodniczki Bullpadel, ale na proces decyzyjny miał wpływ FIP z Valladolid (który od tego czasu stał się P2 Premier Padel, przyp. red.). Chciałbym skorzystać z okazji, aby pozdrowić wszystkich partnerów, bez których nie moglibyśmy wiele zdziałać: Betsson, TV Monaco, RM CLUB Mauritius, WRK, wydział 06…”

Zamknięte wyprzedaże w zasięgu wzroku?

„Sprzedaliśmy już 2 miejsc z maksymalnej pojemności 000, co świadczy o prawdziwym apetytie publiczności. Jesteśmy bardzo blisko wyprzedania. Wszystkie kluby w tym departamencie grają w pełni, czy to w celu komunikacji, czy zaproszeń. To dzięki nim, bo nie zawsze łatwo jest mieć takie wsparcie. »

Bullpadel Wystawa 06 – od piątku 28 czerwca do soboty 29 czerwca 2024 w Juan-les-Pins (06). Więcej informacji na temat oficjalna strona.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.