Le Bullpadel pokaż 06 z pewnością zaoferowany Juanowi-les-Pinsowi najpiękniejszy spektakl padel Francuski i na pewno jeden z najpiękniejszych na świecie. Musieliśmy móc nosić to imię i misja w dużej mierze zakończyła się sukcesem.

A kiedy mówimy o programie, nie mówimy o turnieju czy konkursie: mówimy o przedstawieniu w dosłownym tego słowa znaczeniu z 2 oddziałami: trupa Pirès i trupa Giuly.

2 dni śmiechu

Przez dwa dni Bullpadel Show 06 udało się zgromadzić profesjonalistów, komików i byłych sportowców wysokiego szczebla w formacie, który będzie przełomowy i który, mamy nadzieję, zostanie powtórzony w 2025 roku.

Co powiedzieć o stronie: La Pinède oczywiście sprawiło, że wydarzenie stało się widowiskiem samym w sobie. Na skraju plaży, w perfekcyjnie przygotowanym miejscu, z bardzo rozbawioną publicznością i aktorami, którzy w pełni wykorzystali grę, przepis był po prostu idealny i prawie zapomnieliśmy o zwycięzcach konkursu, czyli drużynie Pirès w składzie Éric Abidal, Charlotte Soubrié, Vincent Clerc, Redouane Bougheraba, Kev Adams, Federico Chingotto i Juan Tello zmierzą się z Team Giuly w składzie Alizé Cornet, Florent Sinama Pongolle, Cartman, Jarry, Paquito Navarro i Martin Di Nenno.

Na marginesie warto wspomnieć, że tytuł MVP, jakże symboliczny, przypadł emerytowanej już tenisistce Alizé Cornet i młodej pisarce, którą mamy nadzieję coraz częściej widywać na kortach tenisowych. padel.

Spektakl w 2 aktach

Rywalizacja jest tu sprawą drugorzędną, nawet jeśli widzimy byłych zawodników wysokiego szczebla, którzy dają z siebie wszystko, aby zdobyć punkt dla swojej drużyny. Ponieważ tak, Bullpadel Show 06 było przedstawieniem składającym się z dwóch aktów: piątkowego i sobotniego.

Występ na torze czasami wyglądał jak ciąg skeczy z zestawem XXL i jako mistrz ceremonii: Redouane Bougheraba. Z rakietą w ręku był w stanie doskonale zapomnieć o swoich kilku „drobnych niedociągnięciach” w grze padel dla najbardziej wybrednych, dzięki zapierającemu dech w piersiach humorowi i niesłabnącej hojności. Na torze i poza nim francusko-algierskiemu aktorowi i humoryście udało się wraz z całym zespołem przekształcić tor w scenę teatralną.

Bullpadel Pokaż 06 Redouane Bougheraba

Kev Adams, który współpracował z Redouane, nie będzie zdezorientowany. Rzeczywiście, za kilka dni znajdziemy go na tej samej scenie w Juan-les-Pins, ponieważ 4 i 5 lipca poprowadzi Festiwal L'humour à la Plage. Komik także wykonał show z rakietą w ręku i ze zręcznością! Skoncentrowany, był w stanie potwierdzić swoje kilka godzin na zegarze: i potwierdzamy! W pewnym sensie Bullpadel Show jest doskonałą bazą wypadową do tego, co nastąpi za kilka dni.

Wierni wśród wiernych padelwraz z Cartmanem i niepoprawnym Jarrym byli kluczowymi graczami w drugim akcie, który odcisnął piętno na wydarzeniu i publiczności!

Doskonała inscenizacja

Pomiędzy punktami i meczami nie było czasu na oddech. Występ trwał bez przerwy, a artyści przybyli na tę okazję, co również przyczyniło się do sukcesu Bullpadel Pokazać.

Aktorzy przygotowali przedstawienie i wszyscy wnieśli swój wkład, ale co z inscenizacją? Po rozczarowaniu, że nie udało się utrzymać Open du World Padel Tour w Tuluzie Robinowi Hazizie udało się w pewnym sensie wrócić jeszcze silniejszym z oryginalną koncepcją, wykraczającą poza czasy padel.

Dla najbardziej nostalgicznych mogliśmy nawet zobaczyć stare skojarzenia, które były tak lubiane i cenione przez fanów padel : Paquito Navarro/Martin Di Nenno i Fede Chingotto/Juan Tello.

Pomogło okienko transferowe padel bardzo aktywni, znaleźliśmy czterech graczy, którzy również mogli odetchnąć i opuścić profesjonalny mikrokosmos na dwa dni, przemieniając się w showmanów i wnosząc dotyk potrzebny do zakończenia tych dwóch dni prawdziwymi padel. Dochodzimy do wniosku, że dwa mecze pomiędzy 4 galacticos kończą się remisem. Ale wszystko to ma oczywiście charakter bardzo symboliczny.

Wreszcie dzięki temu wydarzeniu udało się zebrać 5000 euro dla stowarzyszenia Sourire et Partage.

Na zakończenie zakończymy słowami Robina: „Do zobaczenia w 2025 roku”!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.