Jest Bullpadel Nowy Vertex 04 Komfort, który numer 5 świata Martin Di Nenno będzie nosić w tym tygodniu w Chile.

Rzeczywiście, pala Argentyńczyka jest oficjalną rakietą Santiago P1. Jak widać na zdjęciu, składa hołd kolorom i chilijskiej fladze, z tą wspaniałą błękitną i tą wspaniałą białą gwiazdą. Znajdujemy również rejestrację do turnieju i doskonały chwyt Hesacore.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Vertex 04 Comfort to rakieta w kształcie rombu, która charakteryzuje się w szczególności powierzchniami Fibrix, będącymi mieszanką włókna szklanego i węgla, zapewniającą lepsze uwalnianie piłki. Wersja 2024 integruje również w swoich ramach dwie innowacyjne koncepcje: system CURVAKTIV i AIR POWER.

CURVAKTIV

System ten charakteryzuje się skręconą konstrukcją, która zapewnia dodatkową odporność na skręcanie. Ma mniejszy przekrój niż rama starego Vertex 03, co zwiększa sztywność i trwałość. Dodatkowo sekcja ta rozszerza się na całej swojej długości, umożliwiając bardziej równomierne przenoszenie wibracji w całej rakiecie.

MOC POWIETRZA

Naturalna ewolucja systemu Air React Channel, AIR POWER to kanał utworzony przez wydrążony element na spodzie rakiety. Ta pusta część jest bardziej wydajna niż część pełna, ponieważ będąc wykonana z mniejszej ilości materiału, jest mniej podatna na odkształcenia, co skutkuje jeszcze mocniejszą i trwalszą konstrukcją.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !