Werteks Bullpadel został przetestowany przez kilku graczy Padel i jednogłośnie wywarł na nim duże wrażenie i rzadko jest to zgłaszane.

Wysokiej klasy rakieta

Oczywiście ta rakieta nie jest częścią pierwszych cen i jest w sprzedaży w pobliżu euro 235. Jest to rakieta skierowana głównie w kierunku ataku. Rakieta w kształcie rombu jest mocna, z koncentracją równowagi w przedniej części sita.

To, co odróżnia go od innych rakiet, takich jak niektóre modele Head lub Varlion, to jego sztywność, która nie jest tak ważna dla rakiety tego kalibru. Co więcej, jest raczej tolerancyjny, nawet jeśli nieco decenter. Dlatego dzięki mocy możemy również powiedzieć, że jest stosunkowo dokładna.

Ostra rakieta

Podobnie jak nasze poprzednie testy w szczególności rakiet śnieżnych Enebe, oferuje szorstkie twarze akcentujące efekty. Czy to rewolucja? Nie, ale poprawia przyczepność i efekty.

TAMIS VERTEX BULLPADELSkuteczna gumka Eva

Ponownie nie ma rewolucji, ale szlachetne i ciekawe materiały na Bullpadel Vertex: Czarna guma eva.

Pozwala na pewną elastyczność w dotyku. Co więcej, ta wbudowana technologia pozwala mu niewątpliwie zaoferować rakietę niezbyt sztywną i wykonać wszystkie rodzaje strzałów.

„Diamentowy” kształt

Jak powiedziano wcześniej, ta rakieta jest silna w prowadzeniu, oferując moc i efektywność ataków udarowych. Rakieta ta doskonale uzupełnia inne rakiety z serii bullpadel po zniknięciu Skelton Pro, który jednak dał tak wiele dobrych wyników.

Krótko mówiąc, Maxi Sanchez używa tej rakiety i jest szczęśliwy. Rozumiemy to. My też.

BULLPADEL VERTEX

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.