La Bullpadel Vertex został przetestowany przez kilku graczy z padel i jednogłośnie wywarło to silne wrażenie i rzadko kiedy to podkreśla.

Wysokiej klasy rakieta

Oczywiście ta rakieta nie jest częścią pierwszych cen i jest w sprzedaży w pobliżu euro 235. Jest to rakieta skierowana głównie w kierunku ataku. Rakieta w kształcie rombu jest mocna, z koncentracją równowagi w przedniej części sita.

Co odróżnia ją od innych rakiet, takich jak niektóre modele Head czy Varlion, to jego sztywność nie jest tak ważna dla rakiety tego kalibru. Ponadto jest raczej tolerancyjny, nawet jeśli trochę przyzwoity. Dlatego przy mocy możemy też powiedzieć, że jest stosunkowo precyzyjna.

Ostra rakieta

Podobnie jak nasze poprzednie testy w szczególności rakiet śnieżnych Enebe, oferuje szorstkie twarze akcentujące efekty. Czy to rewolucja? Nie, ale poprawia przyczepność i efekty.

Skuteczna gumka Eva

Nie ma też rewolucji, ale szlachetne i ciekawe materiały na Bullpadel Wierzchołek: czarna guma eva.

Pozwala na pewną elastyczność w dotyku. Co więcej, ta wbudowana technologia pozwala mu niewątpliwie zaoferować rakietę niezbyt sztywną i wykonać wszystkie rodzaje strzałów.

„Diamentowy” kształt

Jak wspomniano wcześniej, rakieta ta jest silna na czele, co daje jej moc i skuteczne ataki. Ta rakieta doskonale uzupełnia inne rakiety z tej serii bullpadel po zniknięciu Skelton Pro, który dał tak wiele dobrych wyników.

Krótko mówiąc, Maxi Sanchez używa tej rakiety i jest szczęśliwy. Rozumiemy to. My też.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.