Klubowy Puchar Interkontynentalny padel W tym roku odbędą się 24 selekcje składające się z 4 zawodników i 2 zawodniczek, czyli 15 narodowości z 4 kontynentów, co daje w sumie 160 zawodników, 40 osób towarzyszących i ponad 180 meczów.

Będziemy także grać na świetnym poziomie z 6 hiszpańskimi klubami, w tym ze zwycięzcami z 2023 r., Akademią José Solano z Hiszpanii, Walencją, mistrzami z 2019 r. oraz klubami z Malagi, Alhaurin de la Torre, finalistami z 2023 r., Shark Selection i klub Torre Del Mar.

Francuskie drużyny nie zostaną pominięte z nie mniej niż 9 selekcjami:

  • Duży Padel Bordeaux (2),
  • 4 Padel Colomiers – wybór Hérault,
  • Akademia w Lyonie,
  • 4 pozycje z Polinezji Francuskiej, w tym Phénix Tahiti

Jak zawsze będziemy mieli także 3 rumuńskie kluby: Padel Centrum, Magic Bukareszt i Magic Rumunia. Afryka będzie także reprezentowana z Atlantykiem i selekcją Casablanki, a Senegal z La Palmeraie, która ma 7 uczestników. Wreszcie Mołdawia, ale także klub z Panamy, Portugalii, Faro i Włoch, TC ALBA.

Rywalizacja zostanie rozegrana na 12 torach Clubu Manantiales zlokalizowanego w miejscowości Alhaurin de la Torre, która zdobyła tytuł najbardziej sportowego miasta w Europie. Burmistrz miasta, pan Joaquim Villanova Rueda, oraz przywódcy AECP otrzymają w sobotę wszystkie selekcje i osoby towarzyszące na andaluzyjski wieczór.

Każdego wieczoru przyjęcie, w porze lunchu muzyczne lunche i profesjonalna organizacja, aby CICP były najbardziej profesjonalnymi zawodami dla amatorów.

Wizyta www.europadelcup.com aby codziennie śledzić informacje techniczne.