Spodziewano się ich na zakręcie i nie zawiedli! Nowe pary Tello/Ruiz et Chingotto/Navarro rozpocząć od zwycięstwa w Andaluzji.

W XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Granada Open, Alex Ruiz i Juan Tello pokonali Fernandeza/Diestro 6:4, 7:5. Stawka była wysoka dla tej nowej pary, która znalazła się w obliczu solidnego duetu, który już posiadał dobre automatyzmy.

Mecz, który był zatem rozgrywany w dwóch bardzo zaciętych setach, ale ostatecznie rozstrzygnął się na korzyść pary Hispano-Argentyńczyk.

Ruiz i Tello zmierzą się jutro z kolejnym nowym duetem, w skład którego wchodzą Arroyo i Cardona, którzy byli bezlitośni przeciwko Hernándezowi / Castro: 6/2 6/0.

Ze swojej strony Paquito Navarro i Fede Chingotto, którzy również razem debiutowali, kontynuują przygodę po wygranym meczu z Rico / Augsburger 7-6 / 6-0. Jutro spotkają Lucho Caprę i Agustina Gutiérreza, którzy wykonali krótką pracę Chozas / Valdés: 6/3 6/1.

Udane pierwsze pojawienie się tych dwóch nowych par, które poznamy już wkrótce, podczas XNUMX/XNUMX finału!

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!