Podczas gdy sezon World Padel Tour jest już w toku, dwie duże pary i nie tylko postanowiły się rozdzielić: Sanyo i Maxi Sanchez / Juan Marin Diaz i Juan Mieres.

Podwójny tytuł Mistrza Madrytu, najbardziej prestiżowego konkursu padel która odbywa się co roku w grudniu i gromadzi 8 najlepszych par na świecie, dlatego zdecydowaliśmy się rozdzielić. Była to jednak święta para na papierze, ale także na ziemi, która mogłaby sobie poradzić bardzo źle i która nawet kilkakrotnie pokonała dawnego światowego numer 1 JMD i Belę. Ale wyraźnie od początku sezonu jest ich dużo mniej. Czy to był pusty korytarz? Nigdy się nie dowiemy, ponieważ rozdzielą się i połączą siły z graczami, których dobrze znają.

Tymi graczami są Juan Martin Diaz i Juani Mieres, którzy również zdecydowali się rozdzielić w bardzo sportowy sposób i bez niejasności, biorąc pod uwagę ich szczególnie słabe wyniki dla graczy na ich pozycji. Po 5 turniejach postanawiają przewrócić stronę. To JMD pisze to sam na swoim twitterze, wyjaśniając, że do kolejnego turnieju dołączy Maxi Sanchez. Co oznacza, że ​​Sanyo na pewno będzie kojarzył się z Juanem Mieresem, chociaż nic nie jest jeszcze potwierdzone (a w najbliższych dniach mogą nastąpić zmiany w światowej dwudziestce.

To pewnie, że 15 lipca na WPT Mallorca znajdziemy nowe pary, w tym JMD i Maxi. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak grają razem, mając nadzieję, że te stowarzyszenia będą bardziej płodne.

[vision_notification style = "success" font_size = "12px" closeable = "true"] Słowo od felietonisty Clémenta Forgeta :
Niesamowita rewolucja, która została ogłoszona wczoraj podczas turnieju w Valladolid: Juani MIERES i Juan Martin DIAZ dzielą się już po kilku turniejach! Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Juan Martin DIAZ ogłosił już swojego kolejnego partnera w osobie MAXI SANCHEZA!

To pozostawia Sanyo na chwilę bez partnera, który mimo to jest obecnie uważany za najlepszego gracza. Inne ważne informacje, Cristian GUTIERREZ również oddziela się od Maxi GRABIEL, odtąd będzie grał z SILINGO.

Powraca więc w prawo, ten, który został przemieniony jak potężny gracz w lewo! W efekcie trafiamy do graczy takich jak Mieres, Sanyo i Quieles na rynku, bez partnera.

Więc w ciągu tygodnia może nastąpić zmiana, czy mogłoby to przeszkadzać innym zespołom, bez względu na sukces, takim jak Paquito NAVARRO i Mathias DIAS? Musimy uznać, że zespół Paquito - Sanyo może być po prostu nietykalny! [/ vision_notification]

[Intense_alert] Jérôme Becasset : „Grabiel / Moyano i Mieres / Sanyo będą nowymi parami, które zobaczymy na profesjonalnym torze.” [/ Intense_alert]

Franck Binisti / Clément Forget / Jérôme Becasset Padel Magazine

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine. Ofensywa na wszystkie tematy ze świata padelpowraca do wielu tematów z zawsze przenikliwym okiem.