Podczas gdy sezon World Padel Tour jest już w toku, dwie duże pary i nie tylko postanowiły się rozdzielić: Sanyo i Maxi Sanchez / Juan Marin Diaz i Juan Mieres.

Podwójni posiadacze tytułu Mistrza Madrytu, najbardziej prestiżowego konkursu na padel, który odbywa się co roku w grudniu i który gromadzi najlepsze pary globalne 8, postanowił zatem rozdzielić się. To była całkiem dobra para na papierze, ale także na boisku, która mogła bardzo zranić, a nawet pobiła kilka razy poprzednie numery JMD i Bela 1 World. Ale bardzo wyraźnie od początku sezonu jest o wiele mniej dobrych. Czy to było puste przejście? Nigdy się nie dowiemy, ponieważ rozdzielą się i połączą z graczami, których znają bardzo dobrze.

Tymi graczami są Juan Martin Diaz i Juani Mieres, którzy również postanowili rozdzielić się w bardzo sportowy sposób i bez fali, biorąc pod uwagę ich szczególnie niską wydajność dla graczy o ich pozycji. Po turniejach 5 decydują się przewrócić stronę. To JMD pisze to na swoim koncie na Twitterze, tłumacząc, że dołączy do następnego turnieju w Maxi Sanchez. Co oznacza, że ​​Sanyo z pewnością połączy się z Juanem Mieres, nawet jeśli nic nie zostanie potwierdzone (i mogą być pewne zmiany w ciągu najbliższych kilku dni w topowym świecie 20.

To bezpieczny zakład, że 15 Lipiec znajdziemy w nowych parach WPT Majorka, w tym JMD i Maxi. Nie możemy się doczekać, aż zobaczą, jak grają razem, mając nadzieję, że te skojarzenia będą bardziej płodne.

[vision_notification style = "success" font_size = "12px" closeable = "true"] Słowo od felietonisty Clémenta Forgeta :
Niesamowita rewolucja, która została ogłoszona wczoraj podczas turnieju w Valladolid: Juani MIERES i Juan Martin DIAZ dzielą się już po kilku turniejach! Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Juan Martin DIAZ ogłosił już swojego kolejnego partnera w osobie MAXI SANCHEZA!

To pozostawia Sanyo na chwilę bez partnera, który mimo to jest obecnie uważany za najlepszego gracza. Inne ważne informacje, Cristian GUTIERREZ również oddziela się od Maxi GRABIEL, odtąd będzie grał z SILINGO.

Powraca więc w prawo, ten, który został przemieniony jak potężny gracz w lewo! W efekcie trafiamy do graczy takich jak Mieres, Sanyo i Quieles na rynku, bez partnera.

Więc w ciągu tygodnia może nastąpić zmiana, czy mogłoby to przeszkadzać innym zespołom, bez względu na sukces, takim jak Paquito NAVARRO i Mathias DIAS? Należy uznać, że zespół Paquito - Sanyo może być po prostu nietykalny! [/ Vision_notification]

[Intense_alert] Jérôme Becasset : „Grabiel / Moyano i Mieres / Sanyo będą nowymi parami, które zobaczymy na profesjonalnym torze.” [/ Intense_alert]

Franck Binisti / Clément Forget / Jérôme Becasset- Padel Magazine

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.