To właśnie w Madrycie, stolicy kraju z milionami graczy 4, komitet sterujący World Padel Tour (WPT) przedstawił kalendarz swojej edycji 4e.

Podczas tego bardzo oczekiwanego wydarzenia urzędnicy wyrazili chęć rozpoczęcia rewolucyjnej kampanii 2016, której głównym celem jest gra więcej i dotarcie do szerszej publiczności, aby padel mógł panować na wszystkich szerokościach geograficznych.

Oto kluczowe elementy przekazane podczas prezentacji WPT 2016, kampanii mającej wywołać zainteresowanie padelem na scenie międzynarodowej ... Przygotuj się, sezon rozpoczyna się w Gijón na Marsie 28 ...

Daty 15 są podzielone na 10 Open, 4 Masters (Monte Carlo, Barcelona, ​​Valencia, Buenos Aires) i 1 final Masters (Madryt).

W 2016, nowe hiszpańskie miasta 6 będą miały swój turniej WPT, a Malaga jest wielkim nieobecnym pomimo statusu twierdzy hiszpańskiego wiosła. Jedynym andaluzyjskim etapem będzie Sewilla.

Wiosło dla kobiet jest uhonorowane ogłoszeniem większej liczby turniejów, wzrostem nagrody pieniężnej, zwiększoną ekspozycją w mediach i większą liczbą gier do gry na głównym torze.

Główny plac budowy naszego ulubionego sportu i prawdziwy temat aktualny w Hiszpanii, obecność za granicą nie jest odkładana na bok. W 2016 odbędzie się turniej Challenger w Lizbonie, mistrz w Monte-Carlo, kolejny w oficjalnych wystawach w Buenos Aires w Rzymie (podczas turnieju ATP) i Miami, więc pozostaje testem w Europie Wschodniej lub w Zatoka Perska, którą należy przypisać.

Elias Estrella śmierć zgonyNa poziomie sportowym pamiętajmy o stworzeniu trofeum Elias Estrella, nagradzającego młodym graczom rewelację każdego turnieju, hołd dla młodej utalentowanej Argentyny zniknął w listopadzie 2015. Zgodnie z wymaganiami graczy, w przepisach pojawią się niewielkie zmiany (coaching, czas odpoczynku i interwencje z kine).

Po stronie mediów i przejścia, pełne zarządzanie mediami obsługiwane przez World Padel Tour zostało potwierdzone, a kilku hiszpańskich dziennikarzy sportowych jest teraz częścią zespołu komunikacyjnego obwodu ... od momentu napisania Padel MagazineMamy nadzieję, że informacje będą dostępne w języku francuskim.

Wzrost i internacjonalizacja są zatem argumentami zastosowanymi w celu sprostania wyzwaniu, jakim jest ujawnienie padla „reszcie świata”, należy powiedzieć, że dzięki widzom 150000 na centralnym torze, 7.2 miliony wszystkich mediów, 15 miliony reprodukcji Youtube i 435 h telewizji, fani padla oczekują nie mniej!

Jean-Marc Hérard - Padel Magazine

Prezentacja PowerPoint

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine na arenie międzynarodowej. Mieszkaniec Barcelony oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padla, szczególnie dzięki swojej kolumnie Padel Buzz. JMH to skaner światowego padla.