CANAL+ ma przyjemność ogłosić nabycie toru Premier Padel do 2026 r. Obwód oferuje co najmniej 10 turniejów, w tym 4 Majors w 2022 i 2023 roku, a następnie ponad 20 turniejów, w tym 4 Majors z 2024 roku.

Po zdobyciu World Padel Tour, również do 2026 roku, CANAL+ jest bardziej niż kiedykolwiek domem padel, sport rakietowy, który kwitnie na świecie i jest coraz bardziej spektakularny.

CANAL+ zaoferuje obwód Premier Padel dla ponad 60 krajów na całym świecie (*).

Pierwsza wizyta dla Premier Padel na kanałach CANAL+ z Greenweez Paris Premier Padel Major 2022 w Roland-Garros od 10 do 17 lipca. Abonenci będą mogli śledzić zawody od XNUMX/XNUMX finału.

Dla Thomasa Sénécala, dyrektora sportowego CANAL+:

„CANAL+ zawsze miał wielką ciekawość w zakresie nowych sportów. Zaproponuj Premier Padel dla wszystkich naszych subskrybentów na całym świecie jest tego doskonałą ilustracją. Zapewniamy kompleksową ochronę, popartą wiedzą naszych konsultantów. Rozpocznij konkurs na naszych kanałach z majorem we Francji w prestiżowej scenerii Roland-Garros: lepiej nie mogliśmy sobie wymarzyć! Le padel jest coraz bardziej popularny i jesteśmy bardzo dumni, że do 2026 roku jesteśmy jednym z głównych nadawców na świecie i we Francji. CANAL+ jest rzeczywiście domem padel ! "

W imieniu Luigiego Carraro, Prezydenta Międzynarodowej Federacji padel :

„Cieszymy się, że możemy dodać CANAL+ do naszego portfolio światowej klasy nadawców międzynarodowych. Pierwsze wydarzenia Premier Padel zapierały dech w piersiach i czekamy na fanów padel później Greenweez Paris Premier Padel Major na stadionie im. Rolanda Garrosa. Jedno z najbardziej historycznych miejsc na świecie będzie gospodarzem najszybciej rozwijającego się sportu na świecie, nie można go przegapić. »

(*) Francja, Andora, Monako, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Holandia, Belgia, Wietnam, Birma, Haiti, Angola, Burundi, Benin, Botswana, Burkina Faso, Kamerun, Republika Zielonego Przylądka, Republika Środkowoafrykańska , Czad, Komory, Kongo, Demokratyczna Republika Konga, Dżibuti, Gwinea Równikowa, Erytrea, Etiopia, Gabon, Gambia, Ghana, Gwinea, Gwinea Bissau, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kenia, Liberia, Madagaskar, Malawi, Mauretania, Mauritius, Mali, Mozambik, Namibia, Niger, Nigeria, Rwanda, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, Sierra Leone, Somalia, Senegal, Seszele, Sokotra, Sudan, Sudan Południowy, Eswatini, Wyspa Świętej Heleny i Wniebowstąpienia, Tanzania, Togo, Uganda, Zambia, Zanzibar i Zimbabwe.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.