Zakwalifikował się do ósmego finału tego FIP Złoty Perpignan, Ludovic Cancel i Dylan Guichard podeszli do mikrofonu Padel Mag, aby spojrzeć wstecz na swoje zwycięstwo na 16. miejscu z Xavim Rodriguezem i Belarem Verą.

„W momencie przerwy mówiliśmy sobie, że to nic poważnego”

Padel Magazine : Co za gra chłopaki! Jak się czułeś po tym, jak przegapiłeś ten punkt meczowy przy 6-4 5-4 punto de oro, a zaraz potem nadszedł deszcz, który przerwał twój mecz na 20 minut?

Dylana Guicharda : „Trochę sfrustrowany, ponieważ graliśmy bardzo dobrze. Nie wiedzieliśmy, że to zostanie przerwane, więc zostaliśmy w naszej grze.

Naprawdę zagraliśmy bardzo dobry mecz, byliśmy naprawdę pewni siebie iw momencie przerwy powiedzieliśmy sobie, że to nie ma znaczenia, ponieważ mamy za sobą serwis. Podczas meczu robiliśmy tylko gry serwisowe, w których nie przeszkadzano nam zbytnio. Wierzę, że w naszych grach serwisowych osiągnęli maksimum 30 (poza ostatnim), więc byłem całkiem pewny siebie i pomyślałem, że to się uda. »

Padel Magazine : Kiedy zobaczyłeś Davida Mateo przychodzącego i mówiącego „żadnych facetów, usiądźmy”, czy naprawdę powiedziałeś sobie „To nie ma znaczenia, poczekamy trochę”?

Ludovic Anuluj : „W każdym razie nie mamy wyboru (śmiech), więc oczywiście byliśmy w naszej dynamice. Mogliśmy mieć nadzieję, że zagramy bezpośrednio, ale tak dobrze się ślizgało… to gra, w którą gramy i musimy dostosować się do warunków. »

Padel Magazine : Czy w porównaniu z Perpignan stwierdziłeś, że grałeś lepiej i że być może miałeś razem najlepszą grę?

Dylana Guicharda : „Oboje na pewno i ogólnie uważam, że z indywidualnego punktu widzenia jest to jedna z moich najlepszych gier. Potem myślę, że w Perpignan, poza finałem, mieliśmy jeszcze kilka bardzo dużych meczów. To wciąż jest dla nas mecz referencyjny. »

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.