Przedostatni etap Cupra Padel Point Tour w tym roku z kierunkiem: Palavas-les-Flots. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9:45 w tę sobotę, 14 października.

PLAKAT CUPRY PADEL POINT TOUR PALAVAS LES FLOTS

Program dnia:

9h45 : start P250 Men

10h30 : start zawodów P250 Women i P25 Open (otwarte dla wszystkich)

14h : zajęcia dla dzieci (od 3 do 15 lat) z wieloma nagrodami do wygrania!

15h : Turniej Mistrzostwa za jeden punkt, otwarte dla wszystkich, także dla miłośników rakiet śnieżnych Babolat wygrać

15h15 : mecz pokazowy z Mélissą Martin, Wendy Barsotti i Elodie Invernon, wszystkie trzy czołowe 10 we Francji. Po tym spotkaniu odbędzie się a klinika obok trzech graczy.

17h : losowanie loterii dla uczestników z wieloma nowymi nagrodami do wygrania, a także rakietami Babolat

Finały turnieju zaplanowano na około 18:30.

Oprócz tego już bogatego programu, przez cały dzień będziecie mieli okazję przetestować animacje Cupry: symulator samochodu F1, skrzynię skarbów. I unieśmiertelnij ten dzień dzięki fotobudka przygotowane na tę okazję!

Cupra Padel Point Tour to idealny czas na dobry dzień, z szansą na zdobycie nagród, a dlaczego nie, rakiety Babolat w Twojej torbie. Dla tych, którzy nie chcą brać udziału w oferowanych turniejach, nadal istnieje możliwość wzięcia udziału w jednej z atrakcji – lub nawet kilku – i zarejestrowaniu się na klinika.

Więc nie czekaj, czekamy na Ciebie! To ostatni etap Cupry Padel Point Tour w tym roku, wcześniej Finał Mistrzowski w Tuluzie, 14 listopada.

CUPRA PADEL POINT TOUR PROGRAM PALAVAS LES FLOTS
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.