Na koniec wszystkie pary, które zostały Ci ogłoszone w dniu Padel Magazine te ostatnie dni ujrzą światło dzienne. Rzeczywiście, po Yanguasie/Stupaczuku, Gonzalezie/Alonso i Ruizie/Garrido, kolejny nowy duet zarejestrowany w Finlandii P2: Navarro / Cardona!

Para „100% Bullpadel” utworzony przez legendarnego już Paquito i młodego leworęcznego Pabla Cardonę jest zatem oficjalny. Sewillijczyk będzie mógł wnieść całe swoje doświadczenie młodemu zawodnikowi 1:90, który imponuje siłą i umiejętnością szybkiego kończenia punktów, ale musi wymazać pewne wady, aby móc zbliżyć się do najwyższego poziomu. W każdym razie nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, do jakiego poziomu rozwinie się to stowarzyszenie!

Jak widać na poniższym zdjęciu, Finlandia P2 zapowiada się ekscytująco, z wieloma nowymi parami (a może to jeszcze nie być koniec, ponieważ rejestracja będzie możliwa do piątku do 17:00!).

Która z nowych par zarejestrowanych w fińskim P2 jest według Ciebie najlepiej przygotowana do zdobycia tytułu?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !