Wiele miesięcy temu Padel Magazine wspomniał o padel podczas rozmowy z Rafaelem Nadalem, a reakcja ex-n°1 niekoniecznie spodobała się fanom, którzy mieli nadzieję zobaczyć go w 20×10. Wczoraj „następca Rafy”, Carlos Alcaraz, chwalił padel.

Gracias Carlos

Gościnna gwiazda programu „El Hormiguero” na antenie Antena 3 w Hiszpanii, Carlos Alcaraz wypowiedział się pozytywnie o padel.

"Kocham padel. Zawsze, kiedy mogę grać z Juanem Carlosem Ferrero i moimi przyjaciółmi z akademii, gramy tam., wyraża nowy świat numer 1.

Jak wiemy, akademia Juana Carlosa Ferrero rozwinęła część padel z Sanyo Gutierrezem i kilku graczy, takich jak Nacho Piotto mieszkaj tam i trenuj tam.

Ważne jest, aby silne postacie w tenisie, takie jak Carlos Alcaraz, pozycjonowały się na korzyść padel. Tenis i padel muszą rosnąć razem, a nie postrzegać siebie nawzajem jako konkurentów.

Aby zobaczyć wywiad Alcaraz na zdjęciach, kliknij tutaj!

Krytycy w tenisie

„To bardzo atrakcyjny sport do grania i oglądania. Wiem, że inni mają inne zdanie, ale to jest moje”, podsumowuje zwycięzca US Open.

Znamy padel ma wielu przeciwników w świecie tenisa. Sport pala przewyższył nawet sport rakietowy w Hiszpanii pod względem licencjobiorców, co z pewnością może niepokoić niektórych graczy...

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !