Z oficjalnego sklepu Varlion Carmen Castillon wspomina swoją nietypową podróż na Blockchain.com World Padel Tour Miami otwarte. Ta, która gra teraz u boku Melanii Merino, zagra jutro swoją pierwszą XNUMX rundę podczas WPT Open. Czekając na spotkanie z Patty Llaguno i Virginią Rierą, wspomina swoje zwycięstwo ze swoją nową partnerką Melanią Merino w starciu z Meksykanami Cabrejas i De La Peña.

Dzień na zorganizowanie wycieczki do Miami!

„Przybyliśmy do Miami dzięki losowaniu Lucky Loser (od redakcji: po pakiet pary Marrero/Sainz). Przegraliśmy w ostatniej rundzie turnieju previa z Clascą/Cortiles, a organizacja zadzwoniła do nas na dwa dni przed rozpoczęciem głównego losowania, aby dowiedzieć się, czy chcemy wziąć udział w losowaniu.

Byliśmy wciągnięci i to było totalne szaleństwo: musieliśmy zdobyć bilety i zorganizować wyjazd do Miami w niecały dzień!”

Pierwsza ósma w turnieju WPT Open

"Po raz pierwszy gram na ósmej pozycji w turnieju WPT Open. To niesamowite, grać na tych kawałkach, w tej niesamowitej atmosferze, po prostu cudownie. Nie mógłbym prosić o więcej!”

"Z Melanią mamy bardzo komplementarne gry. Jest bardzo inteligentna na torze, ma świetne ujęcia. Jestem bardzo agresywnym graczem, podczas gdy ona jest bardziej zrelaksowana. Jesteśmy trochę ying i yang. Wczoraj mecz nie był łatwy, dziewczyny przyjechały z pewnością wygranej w turnieju Wild-Cardsi grali bardzo dobrze. Byli też bardziej przyzwyczajeni do warunków, ponieważ rozegrali tutaj kilka meczów, ale w końcu dobrze się dogadywaliśmy z Melanią i udało nam się odnieść zwycięstwo.

„Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego pala Pryzmat Maxima Summum. To palacz skupiony na kontroli, ale też potężny. Najbardziej podoba mi się to, że istnieją dwa rodzaje gumy: jedna na lato i jedna na zimę!”

Aby znaleźć całość wywiadu (w języku hiszpańskim), dzieje się to poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !