Zespół Padel Magazine składa hołd Manelowi Vidal Campsowi, pasjonatowi naszego sportu, który niedawno zmarł na nowotwór.

Manel urodził się w Barcelonie. Jako jedynak miał bardzo szczęśliwe dzieciństwo. Bardzo lubił swoją młodość, miał wielu przyjaciół i dużo grał w tenisa w Club de la Salut. Nawet gdy miał odbyć służbę wojskową, tłumaczył, że był to jeden z najlepszych lat w jego życiu. Manel przez całe życie grał w tenisa i tenisa. padelBył bardzo konkurencyjny i nigdy nie lubił przegrywać. Spędził dobry okres swojego życia mieszkając w Maresme, w Cabrils i nauczył tam wielu ludzi grać w tenisa.

Następnie udał się do San Cugat, gdzie poznał także wielu przyjaciół w klubie tenisowym Valldoreix, gdzie także grał w domino. Dzięki padel, poznał wielu przyjaciół, jak Claude Baigts z AECP. Jego syn Max reprezentował także Valldoreix w konkursach AECP w Tuluzie, Valence, Dakhli i Maladze. Tam też poznał swojego przyjaciela Francka Binistiego Padel Magazine. Razem świetnie się bawili, jak zawsze powtarzał Manel.

Manel był bardzo otwarty, bardzo towarzyski, miał poczucie humoru i wielu przyjaciół. Był też bardzo uparty i miał wiele dziwactw; można powiedzieć, że był osobliwy, ale taki był jego urok i wszyscy go kochali za jego osobliwości.

Manel był bardzo dobrym ojcem dla Maxa. Zawsze przekazał swojemu synowi kulturę sportu i rywalizacji, zapewnił mu dobre wykształcenie i zabierał go w podróże po całym świecie. Josep Manel był pasjonatem gastronomii, był pracowity i dumny ze swojej pracy w BNP Paribas. Następnie pracował na kilku stanowiskach jako księgowy: w Don Pepone, w MercaMotor… Ponadto zaczął angażować się w padel ponad 25 lat temu, instalując jeden z pierwszych torów w padel Katalonii w klubie tenisowym Cabrils, a także zbudował wiele kortów we Francji Technopadel.

Kochał muzykę. Grał na pianinie ze słuchu i robił to znakomicie. Max przywiózł mu swoje pianino do rezydencji, w której mieszkał od czasu choroby, a ostatnio polubił Beatlesów, Johna Lennona, piosenki z filmu „The Chorists”…

Cały zespół Padel Magazine ubolewa nad stratą tej ujmującej postaci i życzy rodzinie odwagi w trudnych chwilach, przez które przechodzi.

Zespół  Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.