Dytyrambica o szwedzkiej infrastrukturze, dawny światowy numer 1 Carolina Navarro, wydaje się być pod urokiem instalacji „rozciągniętego kraju”.

Obecny w Sztokholmie z okazji WPT szwedzki Padel Otwarte, Carolina Navarro została podbita przez Avicii Arena. Powiedziała o tym:

„The padel w Szwecji jest szalony. Tworzą niesamowite kluby halowe, powinniśmy sprowadzić ten model z powrotem do Hiszpanii. Wszystko jest zoptymalizowane, bardzo dobrze utrzymane, z salami konferencyjnymi… Uzyskanie takiego poziomu klubów w Hiszpanii byłoby niesamowite”

Oświadczenie, które podkreśla pracę wykonaną przez różne szwedzkie organy w świecie padel w ciągu ostatnich 2-3 lat, aby Szwecja stała się jednym z ważnych miejsc w padel europejskim i globalnym.

Stwierdzenie Navarro, że „chce zobaczyć taki poziom infrastruktury w Hiszpanii” dowodzi, że Szwecja jest na dobrej drodze. Kraj skandynawski już wydaje się dobrze sobie radzić i pozycjonuje się jako jedna z obecnych lokomotyw świata padel, w szczególności wyprzedzając Hiszpanię (jedną z kolebek padel) pod względem jakości obiektów.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.