W rozmowie z naszymi szwedzkimi kolegami z Padel Direkt, 45-letnia Hiszpanka mówi, że jest gotowa do zmiany drużyny narodowej.  Carolina Navarro chce pomóc padel rozwijać się w Szwecji.

Navarro ze Szwecją?

„Tak, jeśli Mari -selektor reprezentacji narodowej- chce, żebym grał, chętnie to zrobię. To mogłoby być dla mnie świetne. Myślę też, że swoim doświadczeniem mogę pomóc padel Szwedzki iść dalej. A także pomóż zbudować dobrą drużynę narodową.”

Ten, któremu dzieli tylko jedno zwycięstwo od wygrania 200 World Padel Tour kontynuuje: „Ja też czuję się Szwedką. Mieszka tu połowa mojej rodziny i często tam byłam w tym roku, w Szwecji czuję się bardzo dobrze.” Trzeba powiedzieć, że drugie nazwisko Carolina Navarro to Björk.

Alicante czy Rzym?

Franco Stupaczuk wydawało się myśleć, podczas finału Mistrzostwa Świata z Kataru, że „Następny świat miałby się rozegrać w Walencji”.

Luigi Carraro powiedział nam tego samego dnia że kandydatury nie zostały jeszcze otwarte, ale po roku konkursu trudno było uwierzyć, że FIP nie ma jeszcze krótkiej listy.

Carolina Navarro podsyca debatę, dając większą precyzję. „Słyszałem, że będzie grany albo w Alicante, albo w Rzymie”.

W każdym razie Mistrzostwa Świata ze Szwecją i prawdopodobnie z Caroliną Navarro, to może być miłym dodatkiem dla naszego sportu!

 

źródło: PadelDirekt

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.