Legenda padel na całym świecie Carolina Navarro postanowiła poświęcić kolejny rok ze StarVie.

Jak jego były partner Ceci Reiter, Carolina Navarro pozostaje wierna marce, która sponsoruje ją od dziewięciu lat.

Obecnie 46-letnia Carolina Navarro jest bliżej końca swojej kariery niż początku. Jednak zawodniczka z Malagi nadal drogo sprzedaje swoją skórę na World Padel Tour, o czym świadczy jego 18. miejsce w tabeli.

Partnerka Eli Amatriain wciąż jest twarda na torze, gdzie wciąż trzyma wysoko świecę w stosunku do graczy nowego pokolenia. A ta, która ukończyła dziewięć kolejnych lat na pierwszym miejscu w światowym rankingu, ma zamiar nadal być konkurencyjna na stoku, i zawsze jest wyposażona w pala StarVie, że to zrobi.

Dyrektor generalny StarVie, Jorge Gómez de la Vega, jest oczywiście bardzo szczęśliwy, że może liczyć na Carolina jeszcze przez rok: „Carolina Navarro jest synonimem padel, wysiłek, talent i jakość. Dla marki kolejny rok u jego boku jest powodem do dumy, nie tylko z doskonałej trajektorii zawodowej, ale także z pracy poza torem. Mamy nadzieję, że ten związek będzie trwał jeszcze przez długi czas”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !