100% świąteczna atmosfera w Béziers Padel Klub z okazji Cupra Padel Point Tour. Jak zawsze impreza, która odbyła się w ten weekend, okazała się prawdziwym sukcesem!

Jeśli rozpoczęcie o 8:30 było naznaczone deszczem, morale żołnierzy nie spadało. Rzeczywiście, zawodnicy P25 stawili czoła deszczowi i wiatrowi na torze. Na szczęście dla panów P250 zaplanowano dwa półzadaszenia.

A około 11:19 wielka cisza dobrze zrobiła turniejowi. Potem nastąpiła ulewna, nieprzerwana ulewa, która zaczęła się ponownie od około XNUMX:XNUMX do… końca nocy! Mecze zakończyły się więc w deszczu, podobnie jak początek świątecznego wieczoru.

Damien Fave, Arthur Hugounenq, Baptiste Delvienne, którzy przybyli prosto z P2000 w Perpignan, przybyli dokładnie na rozpoczęcie klinik o 15:30.

Wniosek: wspaniały dzień, z zajęciami, które poszły dobrze i były wielkim sukcesem z wieloma obecnymi dziećmi.

Wygrano również wiele upominków, w tym wspaniałe kieliszki Cupra czy rakietę. Babolat Juana Lebróna, który zachwycił wielu uczestników.

Na poziomie sportowym, oto pary, które wygrały :

  • Zwycięzcy P250 Panie: Ludivine Buonomo / Cécile Berteas
  • P250 Panowie zwycięzcy: Sébastien Dumas / Fabien Lopez 
  • Zwycięzcy P25: Cyril André / Lucas André

Warto również zaznaczyć, że to koncesjonariusz CUPRA w Béziers zdobył słynne Mistrzostwa One Point.

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!