Cartri oferuje najwyższej jakości bluzy i spodnie do biegania z mieszanki bawełny wyprodukowane w Portugalii: podejście ekologiczne!

Cartri, kto produkuje swoje rakiety ręcznie w Hiszpanii, jest również zaangażowany w ekologiczne podejście do tekstyliów. Jako dowód, wiele z oferowanych przez nią produktów to wyprodukowano w Portugalii, ojczyzna CEO Antonio Martinsa. Jeden ze sposobów na zmniejszenie śladu węglowego przy jednoczesnym zapewnieniu funkcjonowania europejskiej gospodarki!

Wśród nich znajdujemy Bluzy i joggery z linii Monaco i Black ! Najwyższej jakości tkaniny wyprodukowane w mieszanka bawełny i poliestruktóre mają tę zaletę, że są miękkie i przyjemne w dotyku oraz szybko schną. Dostępne od XS do 4XL, zachwycą zarówno mężczyzn, jak i kobiety!

Linia Monako

Linia w stylu „vintage”, w której dominują trzy kolory: granatowy, biały i czerwony!

 

Czarna linia

Linia z klasą, a wszystko w trzeźwości, która jak sama nazwa wskazuje, używa głównie jednego koloru: czarnego!

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !