Cartri to marka portugalskiego pochodzenia, która oferuje wysokiej jakości rakiety, ręcznie robione w Hiszpanii i które wykorzystują innowacyjne technologie.

Cartri obecnie oferuje Modele 10 rakiety do padla, zdolne zadowolić najbardziej wymagających graczy. Chociaż wszystkie rakiety śnieżne są wykonane ręcznie w Hiszpanii, istnieją trzy różne przedziały cenowe.

Seria Pro

To ten, który integruje najbardziej zaawansowane technologie: składa się z 3 modeli, które integrują karbon i / lub kevlar na twarzach i ramiedla maksymalnej mocy i kilka laminatów gumowych dla a niezrównany dotyk.

Wulkan Cartri

Dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi Volcano jest jednym z klejnotów marki. Dzięki hybrydowej piance Foam medium White / Black Eva Soft, ramie z 6-karbonowego kevlaru i 12-karbonowym licom, spodoba się wszystkim, którzy chcą maksymalny komfort bez utraty mocy. Wyraźnie widać pochłanianie wibracji, a szorstkie wykończenie pozwoli zmaksymalizować efekty.

Cartri Triumph Pro Evolution (edycja limitowana)

Jest to rakieta sprzedawana w limitowanej edycji w specjalnym pudełku. To tu najbardziej sztywna pala marki. Jeśli szukasz absolutnej precyzji lub masz dobre ramię, ta rakieta zrobi to dla Ciebie. Powierzchnie licowane 24k carbonem aluminiowanym, pianka EVA 4 laminaty o średniej gęstości, rurowy carbon / kevlar. To jest model José Solano podczas World Padel Tour. Prawdziwy klejnot.

Cartri Triumph Pro Cup

Jest to w pewnym sensie młodsza siostra Cartri Triumph Pro Evolution, ale z rozszerzeniem farba z połyskiem, i jeden inna żywica, bardziej elastyczna.

Seria Advanced

Są to cztery wysokiej jakości rakiety, w których zastosowano włókno szklane na twarzach, co zapewnia większą elastyczność i siłę uderzenia.

Cartri Total Shield

Lekka rakieta i wszechstronnytrochę zorientowany na moc, który będzie pasował do największej liczby. Precyzyjnie, zawiera laminatową piankę Black Eva 5 o średniej gęstości, która zapewnia precyzję i komfort, a boki z mieszanki elastycznego włókna węglowego i włókna szklanego. Na poziomie ramy znajdziemy słynną mieszankę kevlaru i węgla, która zapewnia maksymalną wytrzymałość. Matowa farba i szorstkie wykończenie dla maksymalnych efektów.

Cartri Thunder II

To rakieta skoncentrowana moc z zakresu. W kształcie rombu, zawiera piankę EVA o podwójnej gęstości, która łączy siłę, wygodę i siłę uderzenia. 4 warstwy węgla 6k po bokach pozwolą Ci czuć się komfortowo przy wszystkich mocnych strzałach.

Małopolska 720

Cannon 3 to rakieta z 720-laminowaną pianką EVA o średniej gęstości niezwykle wszechstronny. Dzięki mieszance węgla i włókna szklanego po bokach i błyszczącej farbie stanowi doskonały kompromis między komfortem a precyzją oraz między mocą i mocą piłek. Rakieta, która będzie odpowiednia dla graczy na każdym poziomie.

Cartri Trigger

Okrągła i lekka rakieta, która szczególnie atrakcyjne dla graczy defensywnych. Dzięki laminowaniu z białą pianką Eva 4 zapewni Ci dużą precyzję. Rama i boki wykonane z mieszanki włókna węglowego i włókna szklanego zapewnią Ci dużo komfortu, ale i moc po zakończeniu. Jest używany przez Lucia Martinez w WPT.

Zasięg Galaxy

To najtańsze rakiety firmy Cartri. Zawsze ręcznie robione w Hiszpanii, oferują dobry stosunek jakości do ceny i są przeznaczone dla odbiorców na średnim poziomie, z rozszerzeniem bardzo elastyczna pianka.

Cartri Galaxy Blue 2

Galaxy Blue 2 to rakieta z dużym sweet-spotem, idealna dla średnio zaawansowanych graczy. Okrągły kształt, jest wyjątkowo zwrotny, a połączenie pianki o niskiej gęstości i mieszanki włókna szklanego / węgla po bokach zapewnia mieszankę uwolnienie piłki i wygoda.

Cartri Galaxy Pink 2

To młodsza siostra Galaxy Blue. Z jego mniej wagi, Jest szczególnie odpowiedni dla kobiet.

Gama Junior

Gama składająca się z rakiety: Andromeda !

La Andromeda

Rakieta w kształcie Andromedy, ze wspaniałym słodkim sportem, jest bardzo lekka, idealna dla najmłodszych.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!