Cartri niedawno wydał swój Linia premium na 2021 rok : 4 palas na najwyższym poziomie. Dziś przedstawiamy Wam tarczę Maximum Kevlar, inspirowaną Formułą 1.

Jak zwykle Cartri oferuje nam najwyższej jakości pala, wykonane ręcznie w Hiszpanii. To Maksymalna tarcza kevlarowa jest zgodne z Wulkan 2 i Triumph omega, które przedstawiliśmy wam wcześniej, a mianowicie rakieta bardzo high-endowa.

Maksymalny Kevlar Shield Cartri

Z Technologie inspirowane Formułą 1Maksymalna tarcza z kevlaru zapewni ci dużo bezpieczeństwa przy każdym strzale, ale także dobrą siłę podczas przyspieszania piłki. Jest to możliwe w szczególności dzięki zastosowaniu mieszanki 6K Kevlar Carbon w ramie i na dowolnym poziomie dyfuzora. System przepływu powietrza.

Jego kształt łzy, dwie warstwy węgla 3k po bokach, w połączeniu z 5-laminowaną pianką Black Eva Soft, zapewniają sprytne połączenie wydajności piłki, precyzji, komfortu i mocy. Wykończeniowy "Gumowy uchwyt" obiecuje a nigdy wcześniej nie widziałem efektów fotografowania. Dzięki 365g + -10 ta rakieta, lekki i wszechstronny w najnowocześniejszej technologii, będzie odpowiedni dla maksymalnie graczy!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !