Cartri chce znaleźć miejsce w padel Argentin. nowy boom padel w tym pionierskim kraju będą decydujące dla znak rozpoczyna nowy projekt.

Cartri Argentina

Obsługiwane przez Rodzina Aufiero, duża rodzina importerów i producentów wielu produktów w Argentynie, Cartri otrzyma szczególnie silne wsparcie.

„The padel rośnie skokowo Srebrzyk. Każdego dnia coraz więcej osób przyłącza się do tego „błogosławionego szaleństwa”, które rozprzestrzenia się na całym świecie. W przeciwieństwie do eksplozji lat 90. myślę, że wzrost był wolniejszy i tym razem wszystko jest więcej solide"., deklaruje Sebastian aufiero.

Ambitny projekt

"Cartri jest dla nas dużym wyzwaniem. To okazja, by stać się częścią czołówki padel dlatego też naszym głównym celem jest poważna praca nad doprowadzeniem marki do miejsca, w którym zasługuje Srebrzyk"., określa Aufiero.

Rakieta Antonio Martins Cartri padel

Antonio Martin, dyrektor generalny Cartri

„Od początku dużo rozmawiałem Antonio Martins, CEO Cartri, który zapewnia nam ogromne wsparcie. Zawsze wierzyłem w pracę zespołową. Dla mnie to klucz do sukcesu, ale teraz jestem z tym Cartri, Nauczono mnie, że jest coś lepszego niż praca zespołowa: praca rodzinna ”konkluduje Sebastian aufiero.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.