Cartri, który produkuje wysokiej klasy rakiety śnieżne ręcznie robione w Hiszpanii, to marka znana z wysokiej jakości tekstyliów i dodatków. To właśnie zobaczymy dzisiaj z paleteros.

Na 2021 marka zdecydowała się zaoferować paletery, które nie pozostaną niezauważone. W sumie trzy zupełnie nowe modele zostały dodane do kolekcja klasyczna.

wilk

To jest torba pasująca do rakiety o tej samej nazwie. Dzięki ekstrawaganckiej mieszance czerwieni / węgla, ta kompaktowa i wygodna paleto pozwoli Ci zabrać ze sobą jak najwięcej rzeczy, nie przeciążając Cię.

Wymiary: 57x36x30cm

Nic nie zostało pozostawione przypadkowi, komora izotermiczna na pala, kieszeń na buty i brudne pranie, wiele schowków. Nowicjusz od samego początku zachwyca. A jeśli uzupełnisz stylizację o pala i kosmetyczkę, będzie to po prostu świetna klasa!

Duży kamuflaż

To specjalna paleta dla tych, którzy lubią przynosić wiele rzeczy na turnieje. Rozmiar XL, pozwoli Ci zabrać wszystko czego potrzebujesz, a może nawet więcej! Kieszeń izotermiczna pozwoli bez obaw przenosić podniebienia, a przewiewna przegroda na brudną pościel/buty zapobiegnie wszelkim niedogodnościom. Tutaj ponownie dostępnych jest wiele miejsc do przechowywania, dzięki którym nigdy nie zgubisz swoich rzeczy!

Wymiary: 65x45x34cm

Dzięki kamuflażowi / karbonowemu kolorowi będzie idealnym towarzyszem na turnieje i podróże!

Tanger

Jest to najmniejsza paleto w ofercie, a na pewno też najfajniejsza! Dzięki krzykliwym kolorom na pewno nie pozostaniesz niezauważony, gdy dotrzesz na stok. Ultrakompaktowe, lekkie paleto, idealne na nadchodzące lato!

Wymiary: 50x30x25

Mały, ale silny! Tutaj znowu znajdujemy kieszeń izotermiczną, która chroni twojego kumpla, ale także schowek na twoje rzeczy osobiste. Krótko mówiąc, idealna paleta do gier i treningów. padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !