Cartri, marka, która sponsoruje Francuza Jérémy'ego Scatenę, rozpoczyna lato od dwóch nowych, wysokiej jakości palas: Black Star i Hammer CTR 520.

Czarna gwiazda Cartri

Cartri przedstawia nową rakietę Black Star w kształcie kropli, która imponuje siłą uderzenia piłki. Rzeczywiście, pianka Black Eva Soft 22 pokryta dwiema warstwami włókna szklanego zagwarantuje Ci elastyczność i wygodę. Dodanie dwóch warstw włókna węglowego (jednej w 3k i jednej w 9k) na czole zagwarantuje Ci szczere i mocne uderzenia, a także wyjątkową odporność z biegiem czasu.

Ten wszechstronny pala zachwyci ofensywnych graczy, którzy nie chcą tracić komfortu i czucia piłki!

Waga: 355 / 375g

Młot Cartri CTR 520

Dzięki okrągłemu kształtowi i nowej, bardziej aerodynamicznej formie, Hammer wyróżnia się wyjątkowym prowadzeniem.

Wewnątrz znajduje się czarna pianka Eva Soft 15, która zapewnia maksymalną wszechstronność między wydajnością piłki, komfortem i precyzją. Na czołach znajduje się warstwa włókna szklanego, zwieńczona dwiema warstwami węgla, jedną 3k i jedną 18k. W programie suchy dotyk dla większej mocy oraz większej wytrzymałości i trwałości. Płaskorzeźba 3D przyniesie piłkom więcej krawędzi.

W końcu jest to bardzo wszechstronny pala dla gracza, który chce wszechstronności, z większą kontrolą!

Waga 355/375g

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !