Po przedstawieniu swojego asortymentu Premium, Cartri przedstawia inne modele palas, które będą składać się na kolekcję 2021. Bardzo piękne palas, zawsze „Made in Spain”!

Na 2021 roku Cartri oferuje 12 palas, przeznaczonych dla wszystkich typów graczy, niezależnie od tego, czy są to początkujący, potwierdzeni, czy eksperci i niezależnie od ich profilu. Jak zawsze palas wykonane ręcznie w Hiszpanii, dla niezrównanego wykończenia i dotyku piłki!

Seria Premium

Cztery modele wykorzystujące najnowsze technologie i innowacje jako ramy 6k Kevlar Carbondla bezprecedensowego oporu!

Wulkan 2

Volcano 2 od samego początku imponuje swoim forma hybrydowa i jego nietypowy wygląd. Wewnątrz znajduje się mieszanka czarnej pianki EVA i białej pianki, która zapewnia doskonałe połączenie komfortu, pochłaniania drgań i precyzji. Na twarzach warstwa włókna szklanego, pokryta dwiema warstwami węgla, z których ostatnia to 12k dwuosiowy 3D, dla więcej mocy i rotacji.

W końcu mamy bardzo wielowartościowy z dużym wylotem kulkowym!

Waga: 365g + -10

Cartri Triumph Omega

Triumph Omega Cartri 2021

To jest ewolucja jednego z palas najbardziej podobał nam się w 2020 roku. Raczej okrągły kształt, ten bardzo dobrze wyważony pala ma sztywny dotyk dzięki węgiel 24k który zakrywa jego twarze. Jednak nie jest to rakieta twarda, ponieważ pianka EVA Soft zapewnia komfort i dobre pochłanianie drgań. Program zawiera sprytne połączenie precyzji, mocy i komfortu.

Po raz kolejny mamy do czynienia z bardzo wytrzymałym modelem, wciąż z karbonową ramą z kevlaru, a także z 3 warstwami węgla pokrywającymi piankę. Pala na czele technologii, która bez problemu wytrzyma najcięższe uderzenia!

Waga: 365g + -10

Cartri Totalna Tarcza Kevlar

Tarcza Cartri Total Kevlar 2021

Podobnie jak wszystkie rakiety śnieżne z serii Premium, nowa wersja Shield zawiera ramę z włókna węglowego 6k Kevlar. Drugą nowością jest most zwany Air Flow System. W kształcie kropla wody, Maximum Kevlar Shield to również wszechstronna pala, raczej jedwabista w dotyku, która zawiera piankę Black Eva Soft, której wydajność piłki nie jest już udowodniona.

Twarze są w środku węgiel 3k, objęty nowym procesem o nazwie "Gumowy uchwyt", który chwyta piłkę, dzięki czemu możesz ją umieścić w dowolnym miejscu i zmaksymalizować rotację!

Waga: 365g + -10

Cartri wolf

Cartri pala Wilk 2021

Wilk to zupełnie nowy model w ofercie Cartri! Okrągła pala, która nigdy nie przestała nas zaskakiwać. Z jego pianką UltraSoft EVA, pokryty trzema warstwami włókna szklanego i dwoma warstwami włókna węglowego, gwarantuje doskonałą wytrzymałość. Ostatnia warstwa węgla 12k mata zapewni Ci dobrą sztywność do ataku na przeciwników.

Innymi słowy, świetna wydajność piłki, z bardzo dobrą absorpcją drgań i wystarczającą mocą, aby trafić do siatki. Pala, która obiecuje uwieść niejednego!

Waga: 365g + -10

Seria Pro

4 rakiety przeznaczone dla zaawansowanych graczy poszukujących modeli oferujących wysokiej jakości usługi.

Młot Cartriego

Młot Cartriego 2021

Cartri Hammer o hybrydowym kształcie to bardzo wszechstronna pala, która oferuje połączenie komfortu, mocy i zwrotności dzięki połączeniu pianki EVA Soft 13 i 18k Carbon po bokach. Model, który powinien zadowolić wielu graczy szukających spójnych rzutów!

Waga: 365g + -10

Nóż Cartri

Nóż Cartri 2021

Nóż w kształcie diamentu zapowiada kolor! Pala dla graczy, którzy czują się dobrze w ataku i chcą maksymalny zwrot z ich uderzeń. Węgiel 18k na powierzchniach pozwoli Ci wydrukować całą moc, jakiej będziesz potrzebować. Dzięki piance EVA Soft 30 będziesz mógł czerpać korzyści z dużej siły uderzenia, jednocześnie korzystając z dobrego pochłaniania wibracji i wystarczającego komfortu na dole toru!

Waga: 365g + -10

Bojownik Cartri

Myśliwiec Cartri 2021

Również w kształcie diamentu Fighter to pala, która da ci bardziej miękki w dotyku niż nóż. Rzeczywiście, pianka EVASOFT White 17 zapewni Ci dużo komfortu i więcej miękkości. Chropowaty węgiel 12k jest obecny na twarzach, dzięki czemu możesz włożyć wystarczającą siłę do uderzeń i kręcić piłkami!

Waga: 365g + -10

Cartri Bazooka

Cartri Bazooka 2021
Bazooka to okrągła rakieta, idealna dla graczy, którzy przede wszystkim szukają manewrowość. Pianka Black Eva Soft i twarz z włókna węglowego 3k pozwolą Ci czerpać korzyści z dobrej dawki komfortu i pochłaniania drgań, zachowując przy tym dobrą siłę uderzenia!

Waga: 365g + -10

Seria Advance

Rakiety dla rozwijających się graczy, którzy chcą wysokiej jakości, wytrzymałej pali.

Rakieta Cartriego

Rakieta Cartriego 2021

Okrągła pala dla średnio zaawansowanych graczy szukających przede wszystkim zwrotności i komfortu. Dzięki piance EVASOFT 30 Rocket zapewni Ci doskonałą kontrolę podczas oddawania strzałów. Boki z mieszanki węgla i włókna szklanego pozwolą na uzyskanie miękkiego dotyku piłki oraz optymalne pochłanianie drgań!

Waga: 365g + -10

Cartri Koala

Cartri Koala 2021

Cartri Koala to rakieta o okrągłym kształcie, bardzo wygodna, która zapewnia tłumienie wibracji i zwrotność. Idealny dla rozwijających się graczy szukających pali, która jest łatwa do gry i zmniejsza ryzyko kontuzji dzięki połączeniu pianki EVA Soft i metalowego włókna szklanego po bokach.

Waga: 365g + -10

Galaktyka Cartri 3

Galaktyka Cartri 3

Idealne rakiety śnieżne dla początkujących. Ten Galaxy 3 jest wyposażony w elastyczną piankę i cztery warstwy włókna szklanego po bokach, aby zapewnić elastyczność i odporność! Jego duży sweet-spot pozwoli Ci popełnić mniej błędów i ochroni Twoje stawy!

Waga: 365g + -10

Seria Junior

Pala dla młodych aspirujących graczy, którzy chcą bawić się na stokach padel !

Cartri Orion

Cartri Orion 2021

Bardzo elastyczna i lekka rakieta, idealna dla juniorów, którzy chcą uprawiać swój ulubiony sport bez ryzyka kontuzji. Jak sugeruje guma EVA i włókno szklane, istnieje tłumienie drgań!

Waga: 310-325g

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !