Po panowie, ustąpić miejsca nowym liniom odzieży damskiej marki Cartri. Jak zobaczysz, każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeśli chodzi o mężczyzn, Cartri oferuje odzież w rozmiarach od XS do XXXL. Wykonane z charakterystycznej dla marki tkaniny, KOSZYK / SUCHE, materiał, który jest jednocześnie bardzo miękki i lekki, a który doskonale odprowadza pot, pozwoli Ci czuć się komfortowo w każdych okolicznościach.

Linia Monako

Jak sama nazwa wskazuje, linia Monaco ma zdecydowanie klasę. W programie granat, biel i czerwień, dla wyglądu, który nie pozostawi nikogo obojętnym. Spódnica Lagos i t-shirt Obidos zapewnią Ci dopasowany i wygodny strój, aby dać z siebie wszystko na torze.

Miękka linia

Kolekcja miękka, jak sama nazwa wskazuje. Ubrania, których nazwy oddają hołd francuskim miastom, przypadną do gustu wszystkim miłośnikom pastelowych kolorów. Znajdujemy sukienkę Versailles, koszulkę Amiens i zestaw spódnic Metz.

Oddziela linię

Trzeźwa linia, oparta na czterech kolorach: szarym, czarnym, białym i „miętowym”. Po prostu mieć klasę!

T-shirt, Top, Spódnica, Tank top, Spodenki, Legginsy… jest naprawdę wszystko, czego potrzebujesz i prawie zawsze dostępne w kilku kolorach!

Linia Splat

To najbardziej zabawna linia marki. Dzięki stylowi plam po farbie z pewnością nigdy nie pozostaniesz niezauważony. Znajdziemy t-shirt i spódnicę, które doskonale łączą trzeźwość bieli i ekstrawagancję wielobarwnych plam po farbie!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !