Cartri unowocześnia swoją ofertę rakiet o kilka nowych modeli z wyższej półki: Snake, Tamarit, Black Thunder, Ultimate Titan, Cannon 2.0…

Cartri korzysta z połowy sezonu, aby wprowadzić 6 nowych palas w jego zasięg. Odkryj te modele, które właśnie pojawiły się na rynku, ze słowem kluczowym: wszechstronność!

Seria Premium

Jest to seria przeznaczona dla doświadczonych graczy i wszystkich tych, którzy szukają palaczy z najlepszymi technologiami na rynku, wytwarzanymi ręcznie w Hiszpanii z myślą o maksymalnej jakości i wytrzymałości!

Tamarit

Pałac zbudowany na cechach, które przyczyniły się do sukcesu słynnego Triumph. Nie daj się zwieść jego okrągłemu kształtowi: w tej rakiecie, która nosi nazwę hiszpańskiej marki motocyklowej Tamarit, nie brakuje agresywności!

Bardzo responsywny karbon 24k, który pokrywa boki, zapewnia imponującą moc, jeśli chodzi o wykończenie. Rama z mieszanki karbonowo-kevlarowej 6k na ramie zapewnia niespotykaną siłę. Wewnątrz pianka EVASOFT White 4, która zwiększa wyrzut piłki, zapewni Ci komfort podczas uderzania i pomoże w trudnych piłkach. Poręczny i wszechstronny pala dla graczy, którzy przede wszystkim szukają dynamiki!

Waga: 365g + -10

Wąż

Oto zupełnie nowy model, który marka właśnie wprowadziła na rynek: Snake! Jak sama nazwa wskazuje, ta rakieta ma dużo zgryzu. Dzięki zupełnie nowej formie, ta hybrydowa rakieta okrągło-łezka jest zarówno wygodna, jak i wydajna. Połączenie pianki EVASOFT White 4 / gładkiego węgla 12k po bokach zapewni wyjątkową wydajność piłki. Potężny i wygodny, ten nowy model spodoba się graczom szukającym pala, który pozwoli im zrobić wszystko (dobrze)!

Waga: 365g + -10

Maksymalna tarcza niebieski

Maksymalna tarcza w nowej odsłonie! Używany w szczególności przez Alicię Blanco na World Padel Tour, znaliśmy to z jego przeważnie pomarańczowym kolorem. Dziś powraca w kolorze niebieskim, ale możesz być pewien, że cechy, które uwiodły wszystkich miłośników Maximum Shield Orange, nadal istnieją! Znajdujemy gumę laminowaną Black EVASOFT 5, zapewniającą doskonałą wydajność piłki. Karbon 3k pokryty krzemionką po bokach zapewnia maksymalną wszechstronność i efekty.

Mostek Air Flow System obiecuje szybkość piłki, stabilność i precyzję dla pala, który jest już jednomyślny wśród graczy!

 

Waga: 365g + -10

Seria Pro

Palas jest nieco mniej ekskluzywny, łatwiejszy do grania, w szczególności dzięki wbudowaniu włókna szklanego na twarzach, dla większej elastyczności i tolerancji na uderzenie.

Grzmot czarny

To zupełnie nowa rakieta marki i powinna zaskoczyć niejednego! Dzięki piance EVA Hard 30, zwieńczonej mieszanką włókna węglowego i włókna szklanego 18k, jest to zdecydowanie pala dla najbardziej agresywnych graczy. W programie maksymalna precyzja i moc przy mocnych uderzeniach. Okrągły kształt zapewni maksymalną zwrotność tym zawodnikom, którzy chcą narzucić bardzo wysokie tempo na torze.

Waga: 365g + -10

Działo 2.0

Zmieniamy nasz styl dzięki Cannon 2.0, palaczowi o bardziej ofensywnej formie, ale z bardziej elastycznym sercem. Dzięki piance EVASOFT 22 i mieszance węgla i włókna szklanego 3K ta ultrawygodna rakieta ze spektakularnym wypuszczaniem piłki pomoże Ci we wszystkim, co robisz. Reagujący w obronie, zapewni ci dużą prędkość, gdy chcesz przyspieszyć piłkę. Nowa wersja armaty nie powinna nikogo zawieść!

Waga: 365g + -10

Tytan Ostateczny

Kończymy na Titan Ultimate. Pala, który używa materiałów Cannon 2.0, ale w okrągłym kształcie. Dlatego na twarzach znajdujemy gumę EVASOFT 22 i mieszankę włókna szklanego / węgla 3k, dzięki czemu rakieta będzie łatwiejsza w zarządzaniu, ale nieco mniej wydajna. Idealny pala dla gracza praworęcznego, który lubi kontrolować tempo, jednocześnie ciesząc się dużą dawką komfortu!

 

Waga: 365g + -10

 

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !