dom Padel Powrót do Asnières-sur-Seine stanie się rzeczywistością w 2022 roku. Fred Sibon, zastępca burmistrza odpowiedzialny za rozwój gospodarczy ratusza Asnières-sur-Seine oficjalny komunikat w dniu jego strona na Facebooku :

Zgodnie z prośbą Asnierois, nowe miejsce do życia w Parc Robinson przybywa z „Casa Padel Powrót ”do Asnières z Ratusz w Asnières-sur-Seine.

2800m² zabudowy Robinson Park na 4,5 ha Parku.

Dynamiczne i zielone miejsce otwarte dla wszystkich z 6 polami golfowymi Padel tenis, restauracja z tarasem, siłownia, ogródki warzywne dla najmłodszych, ogród i rozrywka!

Ta przyjazna eko-odpowiedzialna oferta w zakresie ochrony środowiska z ulepszeniem przestrzeni jest pierwszym krokiem do ulepszenia Parku, tak jak obiecaliśmy!

Jest to część ogólnego zielonego projektu, który pozwala rodzinom i Asniéroises w każdym wieku przyjść i napić się, zjeść, uprawiać sport lub po prostu spacerować!

Po tym projekcie powstanie słynna niebieska promenada, która doda ponad 5000 m² terenów zielonych wzdłuż brzegów Sekwany.

Do zobaczenia w 2022 roku, aby odkryć to miejsce, pierwszy krok w naszych projektach, które ożywią i wzbogacą Robinson Park!

Dynamiczne i zielone Asnieres z Manuel Aeschlimann

Witamy w dom Padel !

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.