Audrey Casanova i Laura Clergue stały się tego popołudnia w Country Club Padel, mistrzowie Prowansja Padel, W finale pokonali Sandrę Dalain i Adeline Nadal 6 / 1, 6 / 1.

W przypadku mężczyzn tytuł otrzymał Kevin Fouquet i Jérôme Ferrandez. W finale mieli parę Pier Gauthier - Laurent Boulade 6 / 3, 6 / 3.

Yannick Dumouchel i Olivier Launo zajęli trzecie miejsce kosztem Michaela Kuzaja i Frédérica Bitana-Pintora 7 / 6, 6 / 4.

Zwycięzcy i finaliści (mężczyźni i kobiety) będą reprezentować Prowansję na obszarze 24 i 25 we wrześniu przyszłego roku (miejsce jeszcze nie zostało określone) i spróbują zakwalifikować się do finału mistrzostw Francji, które odbędą się w 14,15 i 16 w październiku w Lille Lesquin.