Padel Magazyn - Przybliżmy historyczną stronę padla: klub padel Cassis prowadzony przez równie ciepłego Jacky'ego Barnaulta. Znajduje się w klubie tenisowym Cassis, na razie jest tylko jeden kort, ale biorąc pod uwagę zasięg tego sportu w regionie, nie ma wątpliwości, że pójdą za nim inne.

Ten klub ma ponad 150 graczy. Regularnie organizowane są konkursy i imprezy. Jacky jest oczywiście szefem klubu Padel. Organizacja meczów i każdorazowe gromadzenie 4 zawodników na jednym korcie wymaga dużego nakładu pracy. Ale kierownik nigdy nie jest skąpy.

Wiele osób grało w tym klubie, zaczynając od Didiera Deschampa, namiętnego sportu, który przyszedł zrelaksować się w klubie Cassis podczas treningu w Marsylii.

Organizowane są również turnieje, które odnoszą wielki sukces. Lokalna prasa jest obecna, aby relacjonować te wydarzenia (patrz zdjęcia poniżej).

Nie wahaj się wskoczyć w idealne miejsce między morzem a słońcem.

zdjęciaDESCHAMP-Didier-500x375

IMG_0590IMG_0583

IMG_0578 plakat turniejowy

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.