Odcinek 1: Laura Clergue rozpoczyna nowe życie jako zawodowa zawodniczka World Padel Tour. Trenuje w Madrycie i przygotowuje się do sezonu 2017.

"Wciąż jest praca!"

Od 15 do 19 w grudniu skorzystałem z okazji Mistrzostw Świata Padel Tour, aby zorganizować małą wycieczkę do Madrytu. Ten pobyt pozwolił mi zobaczyć niesamowite gry, ale także trochę się wykąpać w moim nowym życiu. Na razie uważam, że atmosfera jest raczej zrelaksowana i przyjemna, nawet jeśli bycie widzem zawsze jest frustrujące, ale co za spektakl! Jest praca! 😅
Podczas różnych pobytów, które udało mi się odbyć w Hiszpanii w ciągu ostatniego roku, ale także podczas międzynarodowych wydarzeń, takich jak mistrzostwa Europy i mistrzostwa świata, mogłem już spotkać zawodników i pracowników World Padel Trasa, która zawsze wita nas z otwartymi ramionami i niesamowitą sympatią pomimo bariery językowej.
Mam oczywiście nadzieję, że moje oficjalne powitanie na torze będzie równie dobre. Myślę jednak, że wszyscy aktorzy World Padel Tour w końcu cieszą się, że jest umiędzynarodowiony, ale także widzą nowe twarze w tym świecie, który jest ostatecznie zamknięty i w którym wszyscy się znają.

Moi przyszli sponsorzy

Ten tydzień był dla mnie ważnym problemem, ponieważ pozwoliłbym nawiązać pierwszy kontakt z niektórymi z moich przyszłych sponsorów, takich jak BullPadel, ale także z moją przyszłą akademią i przyszłym klubem, w którym i tak spędzę 80% mojego czasu. w przyszłym roku bądź moim przyszłym domem. Poznałem więc cały zespół BullPadel, który był ze mną naprawdę świetny. Zapoznali mnie z nowym materiałem na 2017, którego naprawdę nie mogłem się doczekać! Najważniejszą rzeczą było dla mnie przetestowanie rakiet, mojego narzędzia pracy w przyszłym roku. Zostawili mnie na wypożyczenie i buty na krótki powrót do Francji, abym mógł znaleźć model, który najbardziej mi odpowiada.

 Międzynarodowa Akademia Sportowa Monte Carlo

Następnie skorzystałem z pobytu w Madrycie, aby znaleźć mieszkanie i spędzić czas z moim przyszłym trenerem, aby zorganizować wszystko w Międzynarodowej Akademii Sportu Monte Carlo, która znajduje się w Centrum Sportowym Manolo Santana na zachodzie Madrytu.
Misja całkowicie udana, ponieważ znalazłem dom. Na początek będę mieszkał z dużą damą w pobliżu klubu (minuty 5). Dom jest doskonale zaaranżowany, ponieważ ma sypialnię, łazienkę z niezależnym wejściem, dlatego jestem przekonany, że będę czuł się dobrze w tym mieszkaniu przynajmniej przez pierwsze miesiące. Myślę, że kiedy tam będę, będę mógł sprawdzić, czy to zakwaterowanie mi odpowiada, i chętniej będę wiedział, gdzie chcę mieszkać i z kim. 😉

 Moja przyszłość

Wreszcie omówiliśmy z moim trenerem organizację typowych tygodni, konkursy, w których będę uczestniczył, moje tempo pracy, mentalność, którą zamierzałem mieć, moich przyszłych potencjalnych członków zespołu, moich sponsorów, brakuje mojego nowego życia. Zszalałam, że trochę z nim rozmawiam, ponieważ wszystkie te pytania były w mojej głowie przez pewien czas i cieszę się, że mogłam porozmawiać z kimś, kto znał odpowiedzi!
Istotną informacją jest to, że moja podróż samochodem do Madrytu jest zaplanowana na styczeń 13, aby być przygotowanym na mój pierwszy indywidualny trening w styczniu 19.
W międzyczasie postaw ostatnie kroki administracyjne, finalizację bagażu, nie zapominając o dalszym utrzymywaniu minimalnego poziomu fizycznego, aby być gotowym od pierwszego szkolenia!
Wszystkie informacje o moich pierwszych tygodniach w Madrycie i moim zespole treningowym w następnym odcinku.
Dziękuję za śledzenie mnie! 😘
Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/lauraclerguepadel
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.