To oficjalne: StarVie ogłosiło w komunikacie prasowym przedłużenie umowy między hiszpańską marką a Cecilia reiter.

Rzeczywiście, 31 marca argentyńska zawodniczka, była numer jeden na świecie, chciała zademonstrować swoje zaufanie do Starvie, kontynuując z nią przygodę.

Relacja zaufania między graczem a marką

"Przyjechałem o StarVie w 2011 roku i kolejny rok związany z marką bardzo mnie cieszy.
Dla mnie są jak moja rodzina i mam nadzieję, że będę mógł kontynuować z nimi przygodę aż do dnia, w którym zdecyduję się przejść na emeryturę.

I nawet jeśli przestanę konkurować, nadal będę w jakikolwiek sposób związany ze StarVie. abym mógł nadal przynosić im całe moje doświadczenie, a tym samym pozwalać im doskonalić się z dnia na dzień dzień tak, jak robili to już od kilku lat”- komentuje Cecilia.

Jorge Gomez de la Vega, Dyrektor Zarządzający StarVie zwierzył się w tym rozszerzeniu: „To dla nas zaszczyt, że Cecilia współpracuje z marką kolejny rok. Jest przykładem profesjonalizmu i autotranscendencji. Z czasem stała się niekwestionowanym członkiem zespołu i mamy nadzieję, że ten związek będzie trwał jeszcze kilka lat.".

Udana kariera

Jeśli obecnie argentyńska zawodniczka zajmuje 34. miejsce w rankingu WPT, to należy pamiętać, że przez 4 lata była na pierwszym miejscu na świecie.

Argentyna wygrała 24 turnieje międzynarodowe, aw 2004 i 2006 została mistrzem świata z Argentyną.

Jeśli jej ulubionym miejscem jest 20×10, wygląda na to, że gracz świetnie radzi sobie również z mikrofonem WPT, ponieważ pełni funkcję konsultanta podczas meczów w języku angielskim dla kanału Movistar. Wnosi do gry całą swoją wiedzę i analizy.

Związany z Julia polo, zmierzy się w środę rano Alix Collombon i Jessica Castello w 1/16 rundzie WPT Alicante Open.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.