Cedric Catterman, menedżer ds Padel Factory Pau, podchodzi do naszego mikrofonu podczas drugiego etapu Cupra Padel Wycieczka 2024.

Zupełnie nowy klub z ośmioma utworami

„Zacząłem padel w 2019 roku i był naprawdę ulubionym. I tak zadałem sobie pytanie o całkowitą zmianę ścieżki kariery i nagłe rozpoczęcie projektu padel. Zacząłem wtedy swój projekt, który został wdrożony w 2020 roku na pierwszym klubie z czterema boiskami. Dynamika była dobra, wszystko nabrało tempa bardzo szybko i zdecydowałem się rozpocząć projekt składający się z ośmiu torów, a niedawno otworzyliśmy tam około 200 metrów od starego oraz projekt obejmujący 8 boisk na nowym terenie. 

„Grałem już trochę w tenisa, ale to nie był mój ulubiony sport, raczej squash, w który grałem dość regularnie, raz, dwa razy w tygodniu, ale nie na wysokim poziomie. Gry rakietowe zawsze były dla mnie pasją: ping-pong, a także trochę peloty.”  

Cedrika Cattermana

Doskonałe opinie na temat Cupry Padel Wieża !

„Otrzymaliśmy świetne opinie. Doświadczyłem tego jako zawodnik w zeszłym roku na stadionie PadelNBlock w Mont-de-Marsan, znam klub i menadżerów bardzo dobrze i Cupra zwrócił się do mnie z propozycją podjęcia tego kroku. Było to dla mnie ważne, aby to zrobić, ponieważ jako zawodnik świetnie się bawiłem podczas wielu zajęć, jest otwarty dla wszystkich, dla dzieci, dla widzów…

Informacje zwrotne, jakie tam otrzymuję, są wspaniałymi chwilami dla wszystkich: widzów, zawodników i dzieci. To wydarzenie, które warto podtrzymywać!” 

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.